Categorie: Sponsorcommissie
Publicatiedatum: 18-09-2019
Nieuwe regels voor teamsponsoring
Denk jij erover om een team te sponsoren? Dat kan! Het leuke aan het sponsoren van een heel team is dat het er professioneel uitziet. Bovendien wordt jouw bedrijfsnaam behalve op Victoria, ook op andere clubs zichtbaar.
Om de sponsoring van teams in goede banen te leiden hebben we bijgevoegde flyer opgesteld. Sponsors hebben de mogelijkheid om hockeyattributen zoals trainingspakken of wedstrijdshirts aan een elftal ter beschikking te stellen en deze te voorzien van een bedrijfsnaam en/of -logo.
HV Victoria is eigenaar van het beeld- en woordmerk en daar zijn we trots op. We hebben met onze hoofdsponsor Daka afgesproken, dat het gebruik van naam en logo van de club alleen is toegestaan op artikelen uit de officiële Adidas Victoria collectie en die gekocht worden via Daka.
Voor meer informatie: zie bijgevoegde flyer.
De sponsorcommissie