Victoria Hockey
 
 


Olaf Reimers

Functie :Voorzitter


Marc Egeter

Functie :Secretaris


Rogier Kerkhof

Functie :Penningmeester


Willem Gerbers

Functie :Commissaris Top Hockey Senioren


Myra van Woerkens

Functie :Commissaris Top Hockey Jeugd


Saskia van Putte

Functie :Commissaris Breedte Senioren


Willemijn van Blommestein

Functie :Commissaris Breedte Jeugd


Pieter Halenbeek

Functie :Commissaris Mini's
 
 


Willemijn van Blommestein

Functie :Commissaris


Irene van Noort

Functie :Contactpersoon Jeugdbestuur


Marjolein Appel

Functie :Lijncoördinator JAB-breedte


Arjen Huizinga

Functie :Lijncoördinator JAB-breedte


Bertil van Delft

Functie :Lijncoördinator JCD-breedte


Frank Keuchenius

Functie :Lijncoördinator JCD-breedte


Mechteld van den Brandeler

Functie :Lijncoördinator MAB-breedte


Bregje Briët

Functie :Lijncoördinator MAB-breedte


Nynke Wassink- Smit

Functie :Lijncoördinator MAB-breedte


Jacco Janssen

Functie :Lijncoördinator MC-breedte


Henriëtte Dekker

Functie :Lijncoördinator MC-breedte


Meike Geertsma

Functie :Lijncoördinator MD-breedte


Anouk Meeter

Functie :Trainingscoördinator
 
 


Saskia van Putte

Functie :Commissaris


Arjan van Koten

Functie :Trimhockey
 
 


Pieter Halenbeek

Functie :Commissaris


Angelique de Bruin-Kreffer

Functie :Lijncoördinator 2e jaars E


Monique Gorisse

Functie :Lijncoördinator 2e jaars E


Luana Weustink-Ugahary

Functie :Lijncoördinator 2e jaars E


Gerard van den Dool

Functie :Lijncoördinator 1e jaars E


Wies Witjes

Functie :Lijncoördinator 1e jaars E


Lotte Kicken

Functie :Lijncoördinator 2e jaars F


Desirée Leemreis-van Noord

Functie :Lijncoördinator 1e jaars F


Alexander Renner

Functie :Lijncoördinator 1e jaars F


Marianne Boelens

Functie :Lijncoördinator 2e jaars Fun


Iris van Groeningen

Functie :Lijncoördinator 2e jaars Fun


Helma van Grevenstein- Teeuwen

Functie :Trainingsleden


Fleur van Dam-Hertzberger

Functie :Evenementen


Vanessa Claassen-van der Velden

Functie :Evenementen


Tessa van Zwienen- Flu

Functie :Evenementen


Maarten Kuster

Functie :Penningmeester
 
 


Otto de Witt Wijnen

Functie :Voorzitter, coördinator CS-examens


Menno Vogel

Functie :Coördinator TC-poule en CS+


Ron Spek

Functie :Coördinator Scheidsrechters Breedte junioren


Jelle van Lieshout

Functie :Coördinator Jeugdpoule


Fleur van Wijk

Functie :Commissielid
 
 


Patrick Luijkx

Functie :Voorzitter


Patrick Bastiaan

Functie :Commissielid


Martijn Tolenaar

Functie :Commissielid


Job Goedegebuur

Functie :Commissielid
 
 


Joke Berkelbach van der Sprenkel

Functie :Ledenadministratie


Nancy Salomons

Functie :Coördinator Rotterdampas


Myra van Woerkens

Functie :Coördinator Commissaris v/d Dag


Oscar van Bergen Walravan

Functie :Kascommissie


Ros Lokhorst

Functie :Kascommissie


Wijnand Tutuarima

Functie :Kascommissie


Aleks Fiege

Functie :Horeca Commissie
 

Beleids Commissie

 


Pieter Halenbeek

Functie :Beleidscommissie


Ger Coenraad

Functie :Beleidscommissie


Meike Geertsma

Functie :Beleidscommissie


Willem Gerbers

Functie :Beleidscommissie


Marco van Wijk

Functie :Beleidscommissie
 

Commissie Vrienden Van Victoria

 


Guy Driebeek

Functie :Vrienden Van Victoria


Willem Gerbers

Functie :Vrienden Van Victoria


Gregory Haas

Functie :Vrienden Van Victoria
 

Communicatie Commissie

 


Sabine Sluijters-Hogewind

Functie :Voorzitter


Eibert Engelsman

Functie :Webmaster
 

Gevonden Voorwerpen Commissie

 


Aletta van Ommeren

Functie :Gevonden voorwerpen


Mandy van Dijk

Functie :Gevonden voorwerpen


Tal Willems-Addadi

Functie :Gevonden voorwerpen
 

Keepers School

 


Bing Liem

Functie :Keepers Training
 

Loterij Commissie

 


Lot Defoort

Functie :Commissielid


Marina Hooft van Huysduynen

Functie :Commissielid


Erna Kuiper

Functie :Commissielid


Katinka de Vries

Functie :Commissielid
 

Lustrum Commissie

 


Joyce Simons

Functie :Voorzitter


Julie Adams

Functie :Commissielid


Gerard van den Dool

Functie :Commissielid


Bas Gruijthuijsen

Functie :Commissielid


Annelien Oosterbaan

Functie :Commissielid


Sander Sondaal

Functie :Commissielid


Guillaume Stille

Functie :Commissielid


Martine Willemse

Functie :Commissielid
 

Materiaal Commissie

 


Menno Maingay

Functie :Keepers Materiaal


Rob Manuputty

Functie :Keepers Materiaal
 

Trainingscommissie Jeugd

 


Anouk Meeter

Functie :Trainingscoördinator


Leo van der Krogt

Functie :Financiën


Anouk Meeter

Functie :Techniek op Zondag
 

Tucht Commissie

 


Stephan Sluijters

Functie :Tuchtcommissie


Ellen Nieuwenhuis

Functie :Tuchtcommissie


Rob Manuputty

Functie :Tuchtcommissie
 

Wedstrijdsecretariaat Veld

 


Lot Ledeboer-van Heek

Functie :Senioren


Bas Seelen

Functie :Jeugd en Mini's


Bas Seelen

Functie :Beheer digitaal wedstrijdformulier
 

Wedstrijdsecretariaat Zaal

 


Bas Seelen

Functie :Senioren


Bas Seelen

Functie :Jeugd en Mini's


Bas Seelen

Functie :Beheer digitaal wedstrijdformulier
 
 


Myra van Woerkens

Functie :Commissaris


Eelko van Roon

Functie :Technisch Directeur


Bing Liem

Functie :Secretaris


Michiel Spanjaart

Functie :Lijncoördinator JAB-top


Michiel Spanjaart

Functie :Lijncoördinator JCD-top


Arthur Linssen

Functie :Lijncoördinator MAB-top


Arthur Linssen

Functie :Lijncoördinator MCD-top


Els van Eijck-Berentzen

Functie :Lijncoördinator Mini's-top
 
 


Willem Gerbers

Functie :Commissaris
 
 


Caroline van Dijck- Boetzelaer

Functie :Communicatie KNHB en intern


Anne-Kathy Gerbers-Exalto

Functie :Zaal op Zondag


Menno Vogel

Functie :Commissielid


Michiel Oranje

Functie :Commissielid


Jacqueline de Maar

Functie :Commissielid


Rachel West

Functie :Commissielid


Stephan Sluijters

Functie :Commissielid