header foto header foto
Terug

D01

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Meike Kiestra
Coach/trainer Lennard Poillot
Assistent coach/trainer Robbert Jan Doorenbos
Assistent coach/trainer Sjoerd Wolters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch D1 Klein Zwitserland D1 12:45
Hurley D1 HGC D1 12:45
Kampong D1 Amsterdam D1 12:45
SCHC D1 Bloemendaal D1 12:45
Victoria D1 Oranje-Rood D1 12:45
hdm D1 Pinoké D1 12:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D1 9 25 8 1 0
2 HGC D1 9 19 6 1 2
3 SCHC D1 9 19 5 4 0
4 Amsterdam D1 9 17 5 2 2
5 Pinoké D1 9 16 5 1 3
6 Hurley D1 9 11 3 2 4
7 hdm D1 9 10 2 4 3
8 Bloemendaal D1 9 9 2 3 4
9 Kampong D1 9 8 2 2 5
10 Victoria D1 9 6 2 0 7
11 Klein Zwitserland D1 9 6 1 3 5
12 Oranje-Rood D1 9 3 0 3 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HC Oranje Rood D1 12:45 thuis - 1 - Waterveld
7 nov AH & BC D1 12:45 uit
14 nov Klein Zwitserland D1 12:45 uit
21 nov HGC D1 n.n.b thuis - 1 - Waterveld
6 mrt Pinoké D1 n.n.b uit
13 mrt hdm D1 n.n.b thuis
20 mrt THC Hurley D1 n.n.b uit
24 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1 n.n.b thuis
27 mrt SV Kampong Hockey D1 n.n.b uit
10 apr HC Bloemendaal D1 n.n.b thuis
16 apr Hockeyclub SCHC D1 n.n.b thuis
24 apr HC Oranje Rood D1 n.n.b uit
1 mei AH & BC D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 2-2
Den Bosch D1 Pinoké D1 3-1
Hurley D1 hdm D1 1-0
SCHC D1 Amsterdam D1 2-2
Kampong D1 HGC D1 1-2
Victoria D1 Klein Zwitserland D1 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Bloemendaal D1 Hurley D1 1-2
Pinoké D1 Kampong D1 2-0
Klein Zwitserland D1 SCHC D1 1-2
hdm D1 Den Bosch D1 1-4
HGC D1 Victoria D1 3-0
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-1
DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2021
Victoria D1 Pinoké D1 4-1
Den Bosch D1 Hurley D1 4-2
Kampong D1 hdm D1 1-1
Oranje-Rood D1 Klein Zwitserland D1 1-1
SCHC D1 HGC D1 1-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 2-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
hdm D1 Victoria D1 5-2
HGC D1 Oranje-Rood D1 1-0
Klein Zwitserland D1 Amsterdam D1 0-7
Pinoké D1 SCHC D1 1-4
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 1-7
Hurley D1 Kampong D1 3-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Amsterdam D1 HGC D1 3-1
Klein Zwitserland D1 Bloemendaal D1 2-3
Kampong D1 Den Bosch D1 1-5
SCHC D1 hdm D1 0-0
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 2-3
Victoria D1 Hurley D1 3-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HGC D1 Klein Zwitserland D1 2-0
Pinoké D1 Amsterdam D1 5-3
Bloemendaal D1 Kampong D1 2-2
hdm D1 Oranje-Rood D1 1-0
Den Bosch D1 Victoria D1 4-0
Hurley D1 SCHC D1 0-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Victoria D1 Kampong D1 1-2
HGC D1 Bloemendaal D1 3-1
Klein Zwitserland D1 Pinoké D1 0-3
Amsterdam D1 hdm D1 1-1
SCHC D1 Den Bosch D1 2-2
Oranje-Rood D1 Hurley D1 2-2
VRIJDAG 22 OKTOBER 2021
Pinoké D1 HGC D1 3-0
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-2
Hurley D1 Amsterdam D1 1-3
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 4-0
hdm D1 Klein Zwitserland D1 2-2
Kampong D1 SCHC D1 1-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
SCHC D1 Victoria D1 3-0
Oranje-Rood D1 Kampong D1 1-2
Klein Zwitserland D1 Hurley D1 1-1
Amsterdam D1 Den Bosch D1 1-2
HGC D1 hdm D1 3-2
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-3