header foto header foto
Terug

D11

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Emma Smits

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D6 Rijswijk D3 9:15
Groen-Geel D8 hdm D5 9:25
Leonidas D13 Victoria D11 15:50
Leonidas D15 Schiedam D6 16:10
Wateringse veld D2-O Ypenburg D2-O 16:30
Westland D3 Leiden D7 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ypenburg D2 3 9 3 0 0
2 Wateringse veld D2 3 9 3 0 0
3 Leiden D7 3 7 2 1 0
4 Leonidas D15 3 7 2 1 0
5 hdm D5 3 4 1 1 1
6 Rijswijk D3 3 4 1 1 1
7 Victoria D11 3 3 1 0 2
8 Groen-Geel D6 3 3 1 0 2
9 Schiedam D6 3 3 1 0 2
10 Leonidas D13 3 2 0 2 1
11 Groen-Geel D8 3 0 0 0 3
12 Westland D3 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 okt R.H.V. Leonidas D13 15:50 uit
10 okt R.H.V. Leonidas D15 n.n.b thuis
24 okt Groen-Geel D8 11:00 uit
31 okt Groen-Geel D6 n.n.b thuis
7 nov HV Westland D3 n.n.b uit
14 nov HC Ypenburg D2 n.n.b thuis
21 nov LOHC D7 n.n.b uit
28 nov Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b thuis
13 mrt hdm D5 n.n.b thuis
20 mrt HC Schiedam D6 n.n.b uit
27 mrt Hockey Club Wateringse Veld D2 n.n.b thuis
3 apr R.H.V. Leonidas D13 n.n.b thuis
10 apr R.H.V. Leonidas D15 n.n.b uit
24 apr Groen-Geel D8 n.n.b thuis
8 mei Groen-Geel D6 n.n.b uit
15 mei HV Westland D3 n.n.b thuis
22 mei HC Ypenburg D2 n.n.b uit
29 mei LOHC D7 n.n.b thuis
12 jun Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leiden D7 Leonidas D15 1-1
Ypenburg D2-O Groen-Geel D8 6-1
Rijswijk D3 Leonidas D13 2-2
hdm D5 Victoria D11 2-1
Schiedam D6 Wateringse veld D2-O 2-4
Westland D3 Groen-Geel D6 0-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Victoria D11 Schiedam D6 7-0
Wateringse veld D2-O Westland D3 6-2
Leonidas D13 hdm D5 2-2
Groen-Geel D6 Ypenburg D2-O 1-4
Groen-Geel D8 Leiden D7 0-8
Leonidas D15 Rijswijk D3 4-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Schiedam D6 Leonidas D13 3-1
Ypenburg D2-O Westland D3 7-0
hdm D5 Leonidas D15 0-2
Rijswijk D3 Groen-Geel D8 2-1
Leiden D7 Groen-Geel D6 1-0
Wateringse veld D2-O Victoria D11 2-1