header foto header foto
Terug

MO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Klaas Jan Soeteman
Manager Caroline van Dijck-Boetzelaer
Manager Krista ten Koppel-Prinsen
Trainer Anouk Meeter
Trainer Nora Verberne

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam MO18-3 Spijkenisse MO18-1 0:00
Rapid MO18-2 Barendrecht MO18-2 0:00
Victoria MO18-3 Krimpen MO18-1 0:00
Derby MO18-2 Voorne MO18-1 15:55

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voorne MO18-1 5 13 4 1 0
2 Spijkenisse MO18-1 5 12 4 0 1
3 Barendrecht MO18-2 5 10 3 1 1
4 Rotterdam MO18-3 5 8 2 2 1
5 Krimpen MO18-1 5 4 1 1 3
6 Derby MO18-2 5 4 1 1 3
7 Victoria MO18-3 5 3 1 0 4
8 Rapid MO18-2 5 2 0 2 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb !Oefenwedstrijd engels team n.n.b thuis - 3 - Waterveld
11 mrt M.H.C. Krimpen MO18-1 n.n.b thuis
18 mrt HV Spijkenisse MO18-1 n.n.b uit
25 mrt G.H.C. RAPID MO18-2 n.n.b thuis
1 apr H.C. Derby MO18-2 13:10 uit
15 apr Hockey Club Rotterdam MO18-3 n.n.b thuis
22 apr HC Voorne MO18-1 n.n.b uit
13 mei Hockeyclub Barendrecht MO18-2 n.n.b thuis
20 mei M.H.C. Krimpen MO18-1 n.n.b uit
3 jun HV Spijkenisse MO18-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Voorne MO18-1 Spijkenisse MO18-1 (5-3)final
Rapid MO18-2 Victoria MO18-3 (2-3)scheduled
Rotterdam MO18-3 Barendrecht MO18-2 (0-5)scheduled
Derby MO18-2 Krimpen MO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Spijkenisse MO18-1 Rapid MO18-2 (7-0)scheduled
Krimpen MO18-1 Rotterdam MO18-3 (2-2)scheduled
Victoria MO18-3 Derby MO18-2 (0-1)final
Barendrecht MO18-2 Voorne MO18-1 (3-3)scheduled
WOENSDAG 16 NOVEMBER 2022
Krimpen MO18-1 Voorne MO18-1 (2-3)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Barendrecht MO18-2 Spijkenisse MO18-1 (2-3)final
Derby MO18-2 Rapid MO18-2 (2-2)scheduled
Rotterdam MO18-3 Victoria MO18-3 (1-0)scheduled
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Spijkenisse MO18-1 Derby MO18-2 (5-1)scheduled
Rapid MO18-2 Rotterdam MO18-3 (2-2)scheduled
Victoria MO18-3 Voorne MO18-1 (0-5)final
Krimpen MO18-1 Barendrecht MO18-2 (0-4)scheduled
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Barendrecht MO18-2 Victoria MO18-3 (4-0)scheduled
Voorne MO18-1 Rapid MO18-2 (2-0)final
Rotterdam MO18-3 Derby MO18-2 (2-1)scheduled
Krimpen MO18-1 Spijkenisse MO18-1 (1-4)final