header foto header foto
Terug

D01

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Meike Kiestra
Coach/trainer Lennard Poillot
Assistent coach/trainer Sjoerd Wolters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MOP D1 Leonidas D1 0:00
Push D1 Huizen D1 0:00
Groningen D1 Were Di D1 0:00
HIC D1 Victoria D1 0:00
Laren D1 Almere D1 0:00
Oranje-Rood D1 HBS D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groningen D1 11 23 7 2 2
2 HIC D1 11 22 7 1 3
3 Oranje-Rood D1 11 19 5 4 2
4 Huizen D1 11 17 5 2 4
5 Laren D1 11 17 5 2 4
6 Push D1 11 16 4 4 3
7 Victoria D1 11 15 4 3 4
8 MOP D1 11 14 3 5 3
9 Leonidas D1 11 14 3 5 3
10 Were Di D1 11 13 4 1 6
11 Almere D1 11 7 1 4 6
12 HBS D1 11 3 0 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb !Oefenwedstrijd NNB n.n.b thuis - 1 - Waterveld
26 feb R.H.V. Leonidas D1 n.n.b thuis - 1 - Waterveld
5 mrt HIC D1 n.n.b uit
12 mrt GHHC Groningen D1 n.n.b thuis
19 mrt B.H.V. Push D1 n.n.b uit
26 mrt V.M.H.& C.C. M.O.P. D1 n.n.b thuis
2 apr R.H.V. Leonidas D1 n.n.b uit
16 apr Huizer HC D1 n.n.b thuis
23 apr Were Di Tilburg D1 n.n.b uit
30 apr HC Oranje Rood D1 n.n.b thuis
7 mei Almeerse HC D1 n.n.b thuis
14 mei MHCHBS D1 n.n.b uit
21 mei Larensche Mixed Hockey Club D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HBS D1 Oranje-Rood D1 (0-0)scheduled
Almere D1 Laren D1 (1-2)scheduled
Victoria D1 HIC D1 (1-2)final
Were Di D1 Groningen D1 (1-3)scheduled
Huizen D1 Push D1 (1-2)final
Leonidas D1 MOP D1 (3-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MOP D1 Huizen D1 (1-1)scheduled
Push D1 Were Di D1 (2-3)final
Groningen D1 Victoria D1 (4-1)scheduled
HIC D1 Almere D1 (2-0)final
Laren D1 HBS D1 (2-1)scheduled
Oranje-Rood D1 Leonidas D1 (6-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
HBS D1 HIC D1 (2-5)scheduled
Almere D1 Groningen D1 (1-2)scheduled
Victoria D1 Push D1 (1-2)final
Were Di D1 MOP D1 (1-7)final
Huizen D1 Leonidas D1 (2-2)scheduled
Laren D1 Oranje-Rood D1 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oranje-Rood D1 Huizen D1 (1-2)scheduled
Leonidas D1 Were Di D1 (1-3)final
MOP D1 Victoria D1 (0-2)scheduled
Push D1 Almere D1 (1-1)final
Groningen D1 HBS D1 (5-2)scheduled
HIC D1 Laren D1 (0-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
HBS D1 Push D1 (1-1)scheduled
Almere D1 MOP D1 (1-1)final
Victoria D1 Leonidas D1 (1-1)final
Were Di D1 Huizen D1 (2-1)final
HIC D1 Oranje-Rood D1 (0-4)final
Laren D1 Groningen D1 (2-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Huizen D1 Victoria D1 (5-0)final
Leonidas D1 Almere D1 (1-1)final
MOP D1 HBS D1 (1-1)final
Push D1 Laren D1 (2-3)final
Groningen D1 HIC D1 (2-0)final
Oranje-Rood D1 Were Di D1 (7-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
HBS D1 Leonidas D1 (1-2)final
Almere D1 Huizen D1 (0-2)final
Victoria D1 Were Di D1 (5-4)final
Groningen D1 Oranje-Rood D1 (1-3)final
HIC D1 Push D1 (1-2)final
Laren D1 MOP D1 (3-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Were Di D1 Almere D1 (2-2)final
Huizen D1 HBS D1 (2-1)scheduled
Leonidas D1 Laren D1 (2-1)final
MOP D1 HIC D1 (0-2)scheduled
Push D1 Groningen D1 (1-0)scheduled
Oranje-Rood D1 Victoria D1 (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HBS D1 Were Di D1 (0-1)scheduled
Almere D1 Victoria D1 (1-2)final
Push D1 Oranje-Rood D1 (1-1)scheduled
Groningen D1 MOP D1 (1-1)scheduled
HIC D1 Leonidas D1 (3-1)final
Laren D1 Huizen D1 (0-4)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Victoria D1 HBS D1 (3-2)scheduled
Were Di D1 Laren D1 (0-1)scheduled
Leonidas D1 Groningen D1 (2-2)scheduled
MOP D1 Push D1 (3-1)scheduled
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Almere D1 Oranje-Rood D1 (1-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
HBS D1 Almere D1 (0-2)scheduled
Push D1 Leonidas D1 (2-2)final
Groningen D1 Huizen D1 (2-1)scheduled
HIC D1 Were Di D1 (2-1)final
Laren D1 Victoria D1 (1-1)scheduled
Oranje-Rood D1 MOP D1 (3-3)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Huizen D1 HIC D1 (1-3)scheduled