header foto header foto
Terug

D04

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Fleur Swagemakers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam D3 Victoria D3 10:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs D2-O 10 25 8 1 1
2 Kampong D6 10 18 6 0 4
3 Roomburg D3-O 10 18 6 0 4
4 Leonidas D5 10 17 5 2 3
5 USHC D3 10 17 5 2 3
6 Victoria D3 9 16 5 1 3
7 Rotterdam D3 9 15 6 0 3
8 Victoria D6 10 12 4 0 6
9 Alecto D3-O 10 11 3 2 5
10 Victoria D4 10 3 1 0 9
11 Leonidas D7 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D3-O n.n.b thuis
19 mrt HV Victoria D3 n.n.b uit
26 mrt HV Victoria D6 n.n.b uit
2 apr SV Kampong Hockey D6 n.n.b thuis
16 apr Berkel Rodenrijs D2-O n.n.b uit
23 apr R.H.V. Leonidas D7 n.n.b thuis
14 mei L.S.C. ALECTO D3-O n.n.b uit
4 jun U.S.H.C. D3 n.n.b uit
11 jun R.H.V. Leonidas D5 n.n.b thuis
18 jun Hockey Club Rotterdam D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Victoria D3 Victoria D6 (7-1)final
Roomburg D3-O Victoria D4 (3-2)final
Leonidas D5 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-0)final
USHC D3 Leonidas D7 (4-2)final
Rotterdam D3 Kampong D6 (5-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas D7 Leonidas D5 (0-4)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Rotterdam D3 (3-2)final
Alecto D3-O USHC D3 (1-1)scheduled
Victoria D4 Victoria D3 (3-5)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas D5 Alecto D3-O (1-2)scheduled
Roomburg D3-O Berkel-Rodenrijs D2-O (0-5)final
Rotterdam D3 Leonidas D7 (2-1)final
Victoria D3 Kampong D6 (5-2)final
Victoria D4 Victoria D6 (1-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Victoria D6 USHC D3 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D3 (4-1)final
Leonidas D7 Roomburg D3-O (0-4)final
Alecto D3-O Rotterdam D3 (1-3)scheduled
Kampong D6 Victoria D4 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Victoria D3 Leonidas D7 (3-0)final
Roomburg D3-O Alecto D3-O (2-1)scheduled
Kampong D6 Victoria D6 (1-4)final
Leonidas D5 USHC D3 (1-1)final
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-4)final
VRIJDAG 14 OKTOBER 2022
Kampong D6 Roomburg D3-O (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Victoria D6 Leonidas D5 (2-4)final
Alecto D3-O Victoria D3 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Kampong D6 (3-1)final
USHC D3 Rotterdam D3 (1-2)final
Leonidas D7 Victoria D4 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D6 (3-1)final
Roomburg D3-O USHC D3 (0-2)final
Rotterdam D3 Leonidas D5 (2-0)final
Kampong D6 Leonidas D7 (5-0)scheduled
Victoria D4 Alecto D3-O (3-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2-O (1-6)final
Victoria D6 Rotterdam D3 (3-1)scheduled
Alecto D3-O Kampong D6 (3-4)final
Leonidas D5 Roomburg D3-O (5-0)final
USHC D3 Victoria D3 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Alecto D3-O (2-1)final
Roomburg D3-O Rotterdam D3 (3-2)scheduled
Victoria D4 USHC D3 (1-2)final
Victoria D3 Leonidas D5 (0-1)final
Leonidas D7 Victoria D6 (0-4)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leonidas D5 Victoria D4 (3-0)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Rotterdam D3 Victoria D3 (1-0)cancelled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Victoria D4 Rotterdam D3 (0-5)scheduled
Berkel-Rodenrijs D2-O USHC D3 (0-1)final
Victoria D6 Alecto D3-O (1-5)final
Kampong D6 Leonidas D5 (1-0)final
Victoria D3 Roomburg D3-O (2-3)scheduled
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Alecto D3-O Leonidas D7 (4-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
USHC D3 Kampong D6 (0-1)final
Roomburg D3-O Victoria D6 (3-2)scheduled