header foto header foto
Terug

D06

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nikki Snijders
Trainer Nick van Leeuwaarden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rotterdam D3 Victoria D3 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs D2-O 10 25 8 1 1
2 Kampong D6 10 18 6 0 4
3 Roomburg D3-O 10 18 6 0 4
4 Leonidas D5 10 17 5 2 3
5 USHC D3 10 17 5 2 3
6 Victoria D3 9 16 5 1 3
7 Rotterdam D3 9 15 6 0 3
8 Victoria D6 10 12 4 0 6
9 Alecto D3-O 10 11 3 2 5
10 Victoria D4 10 3 1 0 9
11 Leonidas D7 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HV Victoria D3 n.n.b thuis
26 mrt HV Victoria D4 n.n.b thuis
2 apr U.S.H.C. D3 n.n.b uit
16 apr SV Kampong Hockey D6 n.n.b thuis
23 apr R.H.V. Leonidas D5 n.n.b uit
14 mei Berkel Rodenrijs D2-O n.n.b thuis
21 mei Hockey Club Rotterdam D3 n.n.b uit
4 jun R.H.V. Leonidas D7 n.n.b thuis
11 jun Leidse Hockey Club Roomburg D3-O n.n.b thuis
18 jun L.S.C. ALECTO D3-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Victoria D3 Victoria D6 (7-1)final
Roomburg D3-O Victoria D4 (3-2)final
Leonidas D5 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-0)final
USHC D3 Leonidas D7 (4-2)final
Rotterdam D3 Kampong D6 (5-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leonidas D7 Leonidas D5 (0-4)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Rotterdam D3 (3-2)final
Alecto D3-O USHC D3 (1-1)scheduled
Victoria D4 Victoria D3 (3-5)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas D5 Alecto D3-O (1-2)scheduled
Roomburg D3-O Berkel-Rodenrijs D2-O (0-5)final
Rotterdam D3 Leonidas D7 (2-1)final
Victoria D3 Kampong D6 (5-2)final
Victoria D4 Victoria D6 (1-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Victoria D6 USHC D3 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D3 (4-1)final
Leonidas D7 Roomburg D3-O (0-4)final
Alecto D3-O Rotterdam D3 (1-3)scheduled
Kampong D6 Victoria D4 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Victoria D3 Leonidas D7 (3-0)final
Roomburg D3-O Alecto D3-O (2-1)scheduled
Kampong D6 Victoria D6 (1-4)final
Leonidas D5 USHC D3 (1-1)final
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2-O (0-4)final
VRIJDAG 14 OKTOBER 2022
Kampong D6 Roomburg D3-O (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Victoria D6 Leonidas D5 (2-4)final
Alecto D3-O Victoria D3 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs D2-O Kampong D6 (3-1)final
USHC D3 Rotterdam D3 (1-2)final
Leonidas D7 Victoria D4 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Victoria D6 (3-1)final
Roomburg D3-O USHC D3 (0-2)final
Rotterdam D3 Leonidas D5 (2-0)final
Kampong D6 Leonidas D7 (5-0)scheduled
Victoria D4 Alecto D3-O (3-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Leonidas D7 Berkel-Rodenrijs D2-O (1-6)final
Victoria D6 Rotterdam D3 (3-1)scheduled
Alecto D3-O Kampong D6 (3-4)final
Leonidas D5 Roomburg D3-O (5-0)final
USHC D3 Victoria D3 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D2-O Alecto D3-O (2-1)final
Roomburg D3-O Rotterdam D3 (3-2)scheduled
Victoria D4 USHC D3 (1-2)final
Victoria D3 Leonidas D5 (0-1)final
Leonidas D7 Victoria D6 (0-4)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leonidas D5 Victoria D4 (3-0)final
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Rotterdam D3 Victoria D3 (1-0)cancelled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Victoria D4 Rotterdam D3 (0-5)scheduled
Berkel-Rodenrijs D2-O USHC D3 (0-1)final
Victoria D6 Alecto D3-O (1-5)final
Kampong D6 Leonidas D5 (1-0)final
Victoria D3 Roomburg D3-O (2-3)scheduled
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Alecto D3-O Leonidas D7 (4-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
USHC D3 Kampong D6 (0-1)final
Roomburg D3-O Victoria D6 (3-2)scheduled