header foto header foto
Terug

D11

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Noor de Gans
Aanvoerder Eva van der Vlies
Coach/trainer Wim Bol

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Neverless D1 Leonidas D22 0:00
Berkel-Rodenrijs D3 Victoria D11 0:00
Roomburg D10 Rotterdam D6 0:00
Leonidas D29 Pollux D4 0:00
Groen-Geel D11 Ommoord D3 12:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groen-Geel D11 10 26 8 2 0
2 Berkel-Rodenrijs D3 10 20 6 2 2
3 Neverless D1 10 20 6 2 2
4 Pollux D4 10 19 6 1 3
5 Ommoord D3 10 19 6 1 3
6 Delfshaven D4 10 15 4 3 3
7 Victoria D11 10 12 4 0 6
8 Leonidas D29 10 9 3 0 7
9 Leonidas D22 10 9 3 0 7
10 Rotterdam D6 10 7 2 1 7
11 Roomburg D10 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Berkel Rodenrijs D3 n.n.b uit
19 mrt HC Delfshaven D4 n.n.b thuis
26 mrt R.H.V. Leonidas D22 n.n.b thuis
2 apr OMHC D3 n.n.b uit
16 apr VMHC Pollux D4 n.n.b thuis
23 apr Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b uit
21 mei Leidse Hockey Club Roomburg D10 n.n.b uit
4 jun R.H.V. Leonidas D29 n.n.b thuis
11 jun Groen-Geel D11 12:35 uit
18 jun E.H.V. Never Less D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pollux D4 Leonidas D29 (7-2)scheduled
Ommoord D3 Groen-Geel D11 (2-5)final
Victoria D11 Berkel-Rodenrijs D3 (1-12)final
Rotterdam D6 Roomburg D10 (3-2)scheduled
Leonidas D22 Neverless D1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Delfshaven D4 Victoria D11 (4-1)final
Neverless D1 Ommoord D3 (1-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D22 (0-2)scheduled
Groen-Geel D11 Pollux D4 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas D22 Victoria D11 (2-5)final
Ommoord D3 Berkel-Rodenrijs D3 (3-2)scheduled
Pollux D4 Neverless D1 (1-4)scheduled
Rotterdam D6 Groen-Geel D11 (0-4)scheduled
Roomburg D10 Delfshaven D4 (0-3)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leonidas D29 Roomburg D10 (6-0)final
Berkel-Rodenrijs D3 Pollux D4 (2-0)scheduled
Victoria D11 Ommoord D3 (0-1)scheduled
Delfshaven D4 Leonidas D22 (1-2)scheduled
Neverless D1 Rotterdam D6 (2-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Pollux D4 Victoria D11 (3-4)scheduled
Rotterdam D6 Berkel-Rodenrijs D3 (2-3)scheduled
Ommoord D3 Leonidas D22 (3-2)final
Roomburg D10 Groen-Geel D11 (0-4)scheduled
Leonidas D29 Delfshaven D4 (1-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Leonidas D22 Pollux D4 (2-5)final
Victoria D11 Rotterdam D6 (4-2)final
Delfshaven D4 Ommoord D3 (2-1)final
Neverless D1 Roomburg D10 (9-0)scheduled
Groen-Geel D11 Leonidas D29 (2-0)final
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Leonidas D29 Rotterdam D6 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Groen-Geel D11 Delfshaven D4 (1-0)final
Pollux D4 Ommoord D3 (4-3)final
Leonidas D29 Neverless D1 (2-5)scheduled
Roomburg D10 Berkel-Rodenrijs D3 (0-11)scheduled
Rotterdam D6 Leonidas D22 (3-1)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Delfshaven D4 Pollux D4 (1-4)scheduled
Berkel-Rodenrijs D3 Leonidas D29 (3-0)scheduled
Ommoord D3 Rotterdam D6 (2-0)scheduled
Neverless D1 Groen-Geel D11 (0-1)scheduled
Victoria D11 Roomburg D10 (4-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D11 Berkel-Rodenrijs D3 (1-1)final
Neverless D1 Delfshaven D4 (1-1)scheduled
Rotterdam D6 Pollux D4 (1-3)final
Leonidas D29 Victoria D11 (3-0)final
Roomburg D10 Leonidas D22 (1-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D3 Neverless D1 (6-0)scheduled
Ommoord D3 Roomburg D10 (5-1)scheduled
Victoria D11 Groen-Geel D11 (0-2)scheduled
Leonidas D22 Leonidas D29 (3-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D11 Leonidas D22 (2-1)final
Neverless D1 Victoria D11 (6-0)scheduled
Ommoord D3 Leonidas D29 (2-0)final
Roomburg D10 Pollux D4 (0-4)scheduled
Delfshaven D4 Berkel-Rodenrijs D3 (1-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Rotterdam D6 Delfshaven D4 (1-1)final