header foto header foto
Terug

D30-6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eunice Bruyninckx
Trainer Atze Boerstra
Trainer Niels van der Pas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ypenburg D30-2 Forescate D30-2 20:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roomburg D30-2 11 28 9 1 1
2 Hoeksche Waard D30-2 11 28 9 1 1
3 Craeyenhout D30-3 11 25 8 1 2
4 HDM D30-5 11 21 6 3 2
5 Berkel-Rodenrijs D30-2 11 15 4 3 4
6 Victoria D30-6 11 12 3 3 5
7 Schiedam D30-3 11 12 3 3 5
8 Berkel-Rodenrijs D30-3 11 10 3 1 7
9 Ypenburg D30-2 11 9 1 6 4
10 Forescate D30-2 11 8 2 2 7
11 Forcial D30-1 11 8 1 5 5
12 Victoria D30-5 11 6 1 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MHV Forcial D30-1 n.n.b thuis
19 mrt HV Victoria D30-5 n.n.b uit
26 mrt HC De Hoeksche Waard D30-2 n.n.b thuis
2 apr Craeyenhout D30-3 n.n.b uit
16 apr Leidse Hockey Club Roomburg D30-2 n.n.b uit
23 apr Berkel Rodenrijs D30-3 n.n.b thuis
14 mei MHC Forescate D30-2 n.n.b uit
21 mei HC Schiedam D30-3 n.n.b thuis
4 jun hdm D30-5 n.n.b uit
11 jun Berkel Rodenrijs D30-2 n.n.b thuis
18 jun HC Ypenburg D30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Victoria D30-5 Craeyenhout D30-3 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 Forescate D30-2 (4-1)final
Hoeksche Waard D30-2 Roomburg D30-2 (2-1)final
Forcial D30-1 Victoria D30-6 (1-2)final
Ypenburg D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-3 (3-4)final
HDM D30-5 Schiedam D30-3 (4-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Forescate D30-2 Ypenburg D30-2 (1-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Forcial D30-1 (0-2)scheduled
Roomburg D30-2 HDM D30-5 (2-1)final
Craeyenhout D30-3 Hoeksche Waard D30-2 (0-2)final
Schiedam D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-0)final
Victoria D30-6 Victoria D30-5 (1-2)final
DINSDAG 20 SEPTEMBER 2022
Ypenburg D30-2 Schiedam D30-3 (0-4)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Forcial D30-1 Forescate D30-2 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs D30-2 HDM D30-5 (1-6)final
Hoeksche Waard D30-2 Victoria D30-6 (3-1)final
Victoria D30-5 Berkel-Rodenrijs D30-3 (1-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
HDM D30-5 Ypenburg D30-2 (1-1)final
Schiedam D30-3 Forcial D30-1 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Hoeksche Waard D30-2 (0-2)scheduled
Forescate D30-2 Victoria D30-5 (7-2)final
Roomburg D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-2 (2-0)final
Victoria D30-6 Craeyenhout D30-3 (0-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Victoria D30-5 Schiedam D30-3 (1-1)final
Ypenburg D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-0)final
Craeyenhout D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-3 (3-2)scheduled
Forcial D30-1 HDM D30-5 (2-2)final
Hoeksche Waard D30-2 Forescate D30-2 (6-1)final
Victoria D30-6 Roomburg D30-2 (0-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Berkel-Rodenrijs D30-2 Forcial D30-1 (0-0)final
Forescate D30-2 Craeyenhout D30-3 (1-6)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Victoria D30-6 (2-5)scheduled
Schiedam D30-3 Hoeksche Waard D30-2 (1-2)final
HDM D30-5 Victoria D30-5 (4-0)final
Roomburg D30-2 Ypenburg D30-2 (1-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Forcial D30-1 Ypenburg D30-2 (1-1)scheduled
Berkel-Rodenrijs D30-3 Roomburg D30-2 (1-4)scheduled
Craeyenhout D30-3 Schiedam D30-3 (3-0)scheduled
Victoria D30-5 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-4)final
Hoeksche Waard D30-2 HDM D30-5 (1-3)final
Victoria D30-6 Forescate D30-2 (3-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D30-2 Hoeksche Waard D30-2 (2-4)final
Ypenburg D30-2 Victoria D30-5 (2-1)final
Forescate D30-2 Berkel-Rodenrijs D30-3 (0-1)scheduled
Roomburg D30-2 Forcial D30-1 (2-1)final
HDM D30-5 Craeyenhout D30-3 (1-1)final
Schiedam D30-3 Victoria D30-6 (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D30-3 Schiedam D30-3 (1-0)scheduled
Hoeksche Waard D30-2 Ypenburg D30-2 (1-1)final
Craeyenhout D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (2-0)scheduled
Forescate D30-2 Roomburg D30-2 (1-3)final
Victoria D30-5 Forcial D30-1 (1-1)scheduled
Victoria D30-6 HDM D30-5 (2-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs D30-2 Victoria D30-6 (2-0)final
HDM D30-5 Berkel-Rodenrijs D30-3 (2-1)scheduled
Ypenburg D30-2 Craeyenhout D30-3 (0-2)final
Forcial D30-1 Hoeksche Waard D30-2 (1-2)scheduled
Schiedam D30-3 Forescate D30-2 (2-0)final
Victoria D30-5 Roomburg D30-2 (0-6)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Craeyenhout D30-3 Forcial D30-1 (3-2)final
Hoeksche Waard D30-2 Victoria D30-5 (5-0)final
Berkel-Rodenrijs D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-2 (0-2)final
Roomburg D30-2 Schiedam D30-3 (6-2)final
Victoria D30-6 Ypenburg D30-2 (1-1)final
Forescate D30-2 HDM D30-5 (0-3)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Craeyenhout D30-3 Roomburg D30-2 (0-3)scheduled