header foto header foto
Terug
Dit schema loopt van 21-8-2023 t/m 30-6-2024
Senioren
D01
17:30 - 19:00
1
Trainer(s)
Sjoerd Wolters
Opmerkingen
D01
20:30 - 22:00
1
Trainer(s)
Sjoerd Wolters
Opmerkingen
D07
19:00 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Nick van Leeuwaarden
Opmerkingen
D10
19:00 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Wim Bol
Opmerkingen
D30-1
20:30 - 22:00
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D30-2
20:30 - 22:00
3 - AB
Trainer(s)
Nick van Leeuwaarden
Opmerkingen
DO25-02
20:30 - 22:00
5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DO25-03
19:00 - 20:30
5 - AB
Trainer(s)
Mark van der Meij
Opmerkingen
DO25-05
19:00 - 20:30
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DO25-06
19:00 - 20:30
3 - CD
Trainer(s)
Sander Ensing
Opmerkingen
DO25-07
19:00 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DO25-10
20:30 - 22:00
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MO16-1
17:30 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Heleen Essink
Neville Tegelaar
Opmerkingen
MO16-2
17:30 - 19:00
3 - CD
Trainer(s)
Walram van Limburg Stirum
Steven Roskott
Opmerkingen
MO16-3
17:30 - 19:00
5 - AB
Trainer(s)
Madelief Poppelaars
Opmerkingen
Junioren C
MO14-2
17:30 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
MO12-1
16:00 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Els van Eijck-Berentzen
Lois Boerman
Opmerkingen
MO12-2
16:00 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Roos van Gastel
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
MO10-1
14:30 - 16:00
1 - AB
Trainer(s)
Els van Eijck-Berentzen
Opmerkingen
MO10-2
14:30 - 16:00
1 - CD
Trainer(s)
Janneke van Leeuwen
Opmerkingen
MO10-3
14:30 - 16:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
MO10-4
14:30 - 16:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
MO10-5
14:30 - 16:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Trimhockey
20:30 - 22:00
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H02
19:00 - 20:30
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H04
20:30 - 22:00
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H07
20:30 - 22:00
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H30-1
20:30 - 22:00
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HO25-1
17:30 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HO25-2
20:30 - 22:00
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HO25-4
19:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HO25-5
19:00 - 20:30
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JO18-1
19:00 - 20:30
1 - CD
Trainer(s)
Frederic Coppelmans
Willem Biezemans
Opmerkingen
Junioren B
JO16-3
17:30 - 19:00
5 - CD
Trainer(s)
Sam Hammink
Opmerkingen
Junioren C
JO14-3
17:30 - 19:00
4 - CD
Trainer(s)
Sebastian van der Meulen
Steyn Kamminga
Opmerkingen
JO14-4
17:30 - 19:00
4 - AB
Trainer(s)
Noor de Bruin
Frédérique de Jong
Opmerkingen
Junioren D
JO12-3
16:00 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Fleur Mouton
Sebastian van der Meulen
Opmerkingen
JO12-4
16:00 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Fleur Mouton
Steyn Kamminga
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JO10-1
14:30 - 16:00
3 - AB
Trainer(s)
Walram van Limburg Stirum
Opmerkingen
JO10-2
14:30 - 16:00
3 - CD
Trainer(s)
Thijn Kuster
Opmerkingen
JO10-3
14:30 - 16:00
3 - CD
Trainer(s)
Lance van Dijk
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JO8-1
14:45 - 15:45
2
Trainer(s)
Opmerkingen
JO8-2
14:45 - 15:45
2
Trainer(s)
Opmerkingen
JO8-3
14:45 - 15:45
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
JO7 verzamelgroep
13:45 - 14:45
2
Trainer(s)
Opmerkingen
JO8-4
14:45 - 15:45
2
Trainer(s)
Opmerkingen
JO8-5
14:45 - 15:45
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Fun 1
13:30 - 14:30
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Fun 2
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Mini's
14:30 - 16:00
4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
O10 facultatief
Mini's
16:00 - 17:15
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
O9
Mini's
16:00 - 17:15
5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
O9 facultatief