header foto header foto
Terug
Overig
R60 - Victoria Res 1 uur
n.n.b.
R60 - Victoria Res 1 uur
n.n.b.
R60 - Victoria Res 1 uur
08:00 - 2
R60 - Victoria Res 1 uur
14:00 - 3
Meisjes B
MB7 - Roomburg MB4
n.n.b.
Meisjes E
M6E2 - Rotterdam M6E2
08:20
M6E4 - BerkelRodenrijs M6E1
08:30
M6E5 - Barendrecht M6E3
08:30
M8E6 - Rotterdam M8E6
08:30
Meisjes D
MD3 - Barendrecht MD3
08:30
Meisjes E
M6E3 - Rotterdam M6E5
08:45 - 5
Meisjes C
MC6 - Rapid MC4
09:00
Meisjes D
MD4 - HC Capelle MD1
09:00
MD5 - Rotterdam MD8
09:00 - 3
Meisjes F
MF1 - OMHC MF1
09:00 - 4
MF2 - HV Bleiswijk MF3
09:00
MF3 - Leonidas MF1
09:00 - 4
MF4 - HV Bleiswijk MF1
09:00 - 4
MF5 - hdm MF9
09:00 - 4
Meisjes E
M8E1 - BerkelRodenrijs M8E1
09:45
M8E2 - HC Schiedam M8E2
09:55 - 5
M8E3 - Gouda M8E1
09:55 - 5
M6E1 - hdm M6E2
10:00 - 4
M6E6 - H.C. Souburgh M6E1
10:00 - 4
Meisjes D
MD1 - OMHC MD1
10:20
MD2 - Gouda MD1
10:45 - 3
Meisjes C
MC1 - HC Schiedam MC1
11:00
Meisjes A
MA5 - HC Schiedam MA4
11:15
Meisjes E
M8E4 - Gouda M8E3
11:20 - 5
M8E5 - HC Voorne M8E1
11:45
Meisjes C
MC2 - Derby MC1
12:45 - 2
Meisjes D
MD6 - Barendrecht MD9
13:00 - 4
Meisjes B
MB4 - HC Voorne MB2
13:15
MB2 - IJssel MB1
13:55 - 1
MB8 - Hudito MB4
14:25
Meisjes C
MC5 - Rotterdam MC7
14:25 - 2
Meisjes B
MB6 - Leonidas MB3
15:15 - 3
Meisjes C
MC4 - Pijnacker MC2
15:40 - 1
Meisjes A
MA2 - Pollux MA1
16:00
Meisjes C
MC3 - Gouda MC2
16:00
Meisjes B
MB5 - HC Capelle MB2
16:05 - 2
Meisjes A
MA4 - Rotterdam MA6
17:00 - 3
Meisjes B
MB3 - Derby MB2
17:20
Meisjes A
MA3 - BerkelRodenrijs MA2
17:45 - 2
Meisjes B
MB7 - Ypenburg MB5
17:45 - 5
Jongens F
JF2 - Rotterdam JF1
08:20
Jongens D
JD2 - HC Schiedam JD1
08:40 - 1
Jongens E
J6E1 - OMHC J6E1
08:45 - 5
J8E1 - Cartouche J8E2
08:45
Jongens F
JF3 - HC De Hoeksche Waard JF1
08:45
Jongens E
J6E3 - R.G.H.C. Tempo '34 J6E1
09:00
Jongens F
JF1 - HC De Hoeksche Waard JF2
09:00
Jongens D
JD3 - Rotterdam JD4
09:15 - 2
Jongens E
J6E2 - Gouda J6E1
10:00 - 4
Jongens C
JC1 - BerkelRodenrijs JC1
10:25 - 1
Jongens D
JD1 - LOHC JD1
11:00 - 2
JD4 - HC De Hoeksche Waard JD1
11:15 - 4
Jongens E
J8E2 - Alphen J8E1
11:20 - 5
Jongens B
JB1 - Schaerweijde JB1
12:10 - 1
Jongens C
JC2 - Rijswijk JC1
12:10
JC4 - Barendrecht JC2
12:10
Jongens E
J8E3 - HCRB J8E1
12:30
Jongens A
JA1 - Klein Zwitserland JA1
12:30 - 3
Jongens C
JC3 - R.G.H.C. Tempo '34 JC1
12:45 - 5
Jongens B
JB2 - HCRB JB1
14:00
Jongens C
JC5 - Derby JC2
14:25 - 5
Jongens B
JB3 - H.C. Souburgh JB1
14:30
JB4 - HGC JB4
16:05 - 5
Jongens A
JA2 - HDS JA2
17:25 - 1
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten