header foto header foto
Terug
Dit schema loopt van 4-10-2021 t/m 30-6-2022
Senioren
D01
17:30 - 19:00
1
Trainer(s)
Lennard Poillot
Opmerkingen
D01
20:30 - 22:30
1
Trainer(s)
Lennard Poillot
Opmerkingen
D04
19:00 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Mark van 't Hoog
Opmerkingen
D06
20:30 - 22:00
3 - CD
Trainer(s)
Nick van Leeuwaarden
Opmerkingen
D09
19:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Nick van Leeuwaarden
Opmerkingen
D11
20:30 - 22:00
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D13
19:00 - 20:30
5 - CD
Trainer(s)
Wim Bol
Opmerkingen
D30A
20:30 - 22:00
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D30E
20:30 - 22:00
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D30F
20:30 - 22:00
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
In combi met DF
DJ04
19:00 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Floris Pluilaart
Opmerkingen
DJ05
19:00 - 20:30
5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ06
19:00 - 20:30
4 - CD
Trainer(s)
Justin Stam
Wouter Bos
Opmerkingen
DJ12
16:00 - 17:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB3
17:30 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Anouk Meeter
Opmerkingen
MB4
17:30 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Jamy Kerklaan
Opmerkingen
MB5
17:30 - 19:00
5 - AB
Trainer(s)
Nynke Wassink-Smit
Karien Soeteman
Joyce van Wijk-Kamen
Opmerkingen
MB6
17:30 - 19:00
5 - CD
Trainer(s)
Sera Kalbvleesch
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:00 - 17:30
1 - AB
Trainer(s)
Anne-Kathy Gerbers-Exalto
Els van Eijck-Berentzen
Opmerkingen
MD2
16:00 - 17:30
1 - CD
Trainer(s)
Anouk Meeter
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
14:30 - 16:00
3
Trainer(s)
Anne-Kathy Gerbers-Exalto
Opmerkingen
M8E2
14:30 - 16:00
3
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E3
14:30 - 16:00
4
Trainer(s)
Naomie Kroon
Opmerkingen
M8E4
14:30 - 16:00
4
Trainer(s)
Lotte Kicken
Opmerkingen
M8E5
14:30 - 16:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E6
14:30 - 16:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
13:15 - 14:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2
13:15 - 14:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E3
13:15 - 14:30
5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E4
13:15 - 14:30
5 - CD
Trainer(s)
Kees van den Berg
Soraya Goldewijk
Opmerkingen
M6E5
13:15 - 14:30
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E6
13:15 - 14:30
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Trimhockey
20:30 - 22:00
5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H03
20:30 - 22:00
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H07
16:00 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H35A
20:30 - 22:00
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H45A
20:30 - 22:00
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
In combi met DF
HJ1
19:00 - 20:30
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA2
19:00 - 20:30
3 - CD
Trainer(s)
Romy van Luijk
Opmerkingen
Junioren B
JB3
19:00 - 20:30
1 - AB
Trainer(s)
Philip Gebben
Opmerkingen
JB4
17:30 - 19:00
3 - CD
Trainer(s)
Philip Gebben
Opmerkingen
Junioren C
JC1
19:00 - 20:30
1 - CD
Trainer(s)
Casper van Eijck
Victor Laszlo
Opmerkingen
JC3
17:30 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Romy van Luijk
Opmerkingen
JC4
17:30 - 19:00
4 - AB
Trainer(s)
Lucio van Soolingen
Walram van Limburg Stirum
Opmerkingen
JC5
17:30 - 19:00
4 - CD
Trainer(s)
Noor de Bruin
Frédérique de Jong
Walram van Limburg Stirum
Opmerkingen
Junioren D
JD3
16:00 - 17:30
3 - AB
Trainer(s)
Lucio van Soolingen
Walram van Limburg Stirum
Opmerkingen
JD4
16:00 - 17:30
3 - CD
Trainer(s)
Inez Lampe
Walram van Limburg Stirum
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
14:30 - 16:00
2 - CD
Trainer(s)
Walram van Limburg Stirum
Opmerkingen
J8E2
14:30 - 16:00
2 - AB
Trainer(s)
Naomie Kroon
Lotte Kicken
Opmerkingen
J8E3
14:30 - 16:00
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
13:15 - 14:30
3
Trainer(s)
Anne-Kathy Gerbers-Exalto
Opmerkingen
J6E2
13:15 - 14:30
5 - AB
Trainer(s)
Kees van den Berg
Soraya Goldewijk
Opmerkingen
J6E3
13:15 - 14:30
5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Fun 1
13:30 - 14:30
4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Fun 2
13:30 - 14:30
4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
1e F
13:45 - 14:45
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
2e F
14:45 - 15:45
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keepers TC
15:00 - 16:00
6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Looptraining
16:00 - 20:00
6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
nader in te vullen