Victoria Hockey
Senioren
D01
20:30 - 22:30
1
Trainer(s)
Lennard Poillot
Opmerkingen
D02
20:30 - 22:00
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D03
21:00 - 22:30
3 - AB
Trainer(s)
Nick van Leeuwaarden
Opmerkingen
D06
19:00 - 20:30
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D07
20:30 - 22:00
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D08
19:00 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
20:30 - 22:00
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ01
19:00 - 20:30
5 - AB
Trainer(s)
Estefania Cascallares
Opmerkingen
Junioren A
MA3
19:00 - 20:30
4 - CD
Trainer(s)
Emi Lentz
Noa Vogels
Opmerkingen
Junioren B
MB1
17:30 - 19:00
1 - CD
Trainer(s)
Bente van Dijk
Opmerkingen
MB2
19:00 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Hadrien Hoogendam
Opmerkingen
MB7
17:30 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Annette Snelleman
Opmerkingen
MB8
17:30 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Estefania Cascallares
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:30 - 19:00
1 - AB
Trainer(s)
Anouk de Vliegher
Mady Hof
Opmerkingen
MC2
17:30 - 19:00
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MC3
17:30 - 19:00
5 - AB
Trainer(s)
Sylvia Kirschenmann
Lars Heij
Opmerkingen
Dames 1 ondersteunt deze training met één van haar hoofdklasse spelers!
MC4
17:30 - 19:00
5 - CD
Trainer(s)
Sylvia Kirschenmann
Opmerkingen
Dames 1 ondersteunt deze training met één van hun hoofdklasse spelers!
MC5
17:30 - 19:00
3 - AB
Trainer(s)
Juliëtte Meijaard
Tom Jansen
Opmerkingen
MC6
17:30 - 19:00
4 - AB
Trainer(s)
Walram van Limburg Stirum
Opmerkingen
Heren 1 ondersteunt deze training met één van hun Promotieklasse spelers!
MC7
17:30 - 19:00
4 - CD
Trainer(s)
Walram van Limburg Stirum
Opmerkingen
Heren 1 ondersteunt deze training met één van hun Promotieklasse spelers!
Junioren D
MD3
16:00 - 17:30
5 - AB
Trainer(s)
Sylvia Kirschenmann
Danielle Jordan
Opmerkingen
MD4
16:00 - 17:30
5 - CD
Trainer(s)
Maud de Groot
Sylvia Kirschenmann
Opmerkingen
MD5
16:00 - 17:30
4 - AB
Trainer(s)
Walram van Limburg Stirum
Emma Heere
Opmerkingen
MD6
16:00 - 17:30
4 - CD
Trainer(s)
Walram van Limburg Stirum
Sofie Vossen
Lara Jansen
Opmerkingen
Senioren
H01
19:00 - 21:00
3
Trainer(s)
Tijs Roozendaal
Opmerkingen
H02
20:30 - 22:00
2 - CD
Trainer(s)
Frederic Coppelmans
Opmerkingen
H03
21:00 - 22:30
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H04
20:30 - 22:00
5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H06
20:30 - 22:00
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:30
1 - CD
Trainer(s)
Walram van Limburg Stirum
Frederic Coppelmans
Opmerkingen
Junioren B
JB1
19:00 - 20:30
1 - AB
Trainer(s)
Stefan van der Ree
Willem Biezemans
Opmerkingen
JB2
19:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Looptraining
18:30 - 20:00
6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen