header foto header foto
Terug

D01

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Leonie Fellinger
Coach/trainer Lennard Poillot
Assistent coach Vincent Evers
Assistent trainer Boudewijn van Eijck
Assistent trainer Eelko van Roon
Assistent coach/trainer Robbert Jan Doorenbos

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
SCHC D1 Den Bosch D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam D1 20 52 17 1 2
2 Den Bosch D1 19 49 16 1 2
3 SCHC D1 19 42 13 3 3
4 hdm D1 20 41 12 5 3
5 Pinoké D1 20 29 8 5 7
6 Hurley D1 20 27 8 3 9
7 Bloemendaal D1 20 20 5 5 10
8 Victoria D1 20 17 5 2 13
9 Oranje-Rood D1 20 16 3 7 10
10 HGC D1 20 15 3 6 11
11 Kampong D1 20 14 3 5 12
12 Laren D1 20 13 4 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 apr Pinoké D1 12:30 thuis - 1 - Waterveld
2 mei Hockeyclub SCHC D1 12:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
hdm D1 Hurley D1 2-1
Oranje-Rood D1 Laren D1 2-1
Pinoké D1 Kampong D1 2-0
SCHC D1 Bloemendaal D1 3-2
Den Bosch D1 Victoria D1 6-0
WOENSDAG 9 SEPTEMBER 2020
Amsterdam D1 HGC D1 4-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Laren D1 Amsterdam D1 0-2
Hurley D1 Pinoké D1 0-0
Kampong D1 SCHC D1 1-5
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 0-2
Victoria D1 Oranje-Rood D1 0-3
HGC D1 hdm D1 2-3
VRIJDAG 18 SEPTEMBER 2020
hdm D1 Laren D1 2-0
HGC D1 Hurley D1 2-1
SCHC D1 Pinoké D1 5-0
Amsterdam D1 Victoria D1 10-1
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 1-2
Den Bosch D1 Kampong D1 1-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Pinoké D1 Den Bosch D1 0-3
Bloemendaal D1 Amsterdam D1 0-5
Hurley D1 SCHC D1 0-2
Kampong D1 Oranje-Rood D1 2-2
Victoria D1 hdm D1 1-4
Laren D1 HGC D1 1-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
hdm D1 Bloemendaal D1 2-1
HGC D1 Victoria D1 3-2
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 0-3
Amsterdam D1 Kampong D1 3-0
Den Bosch D1 SCHC D1 4-0
Laren D1 Hurley D1 0-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Kampong D1 hdm D1 1-9
Pinoké D1 Amsterdam D1 0-4
Bloemendaal D1 HGC D1 2-0
Victoria D1 Laren D1 1-2
Hurley D1 Den Bosch D1 0-2
SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
HGC D1 Kampong D1 2-2
hdm D1 Pinoké D1 0-1
Laren D1 Bloemendaal D1 0-1
Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 0-7
Amsterdam D1 SCHC D1 2-2
Victoria D1 Hurley D1 1-7
ZONDAG 31 JANUARI 2021
Den Bosch D1 Amsterdam D1 0-1
HGC D1 Pinoké D1 1-1
SCHC D1 hdm D1 2-0
Hurley D1 Oranje-Rood D1 1-0
DINSDAG 2 FEBRUARI 2021
Bloemendaal D1 Victoria D1 0-2
Kampong D1 Laren D1 4-0
ZATERDAG 6 FEBRUARI 2021
Victoria D1 Kampong D1 2-1
HGC D1 SCHC D1 0-5
Bloemendaal D1 Hurley D1 2-1
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-0
Laren D1 Pinoké D1 0-2
hdm D1 Den Bosch D1 0-2
ZONDAG 21 FEBRUARI 2021
Hurley D1 Kampong D1 2-0
Victoria D1 SCHC D1 0-8
HGC D1 Oranje-Rood D1 0-0
Laren D1 Den Bosch D1 0-7
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-1
hdm D1 Amsterdam D1 2-1
ZATERDAG 27 FEBRUARI 2021
Oranje-Rood D1 hdm D1 1-1
SCHC D1 Laren D1 5-1
Den Bosch D1 HGC D1 6-0
Pinoké D1 Victoria D1 4-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-2
Amsterdam D1 Hurley D1 5-0
ZONDAG 28 FEBRUARI 2021
SCHC D1 Kampong D1 2-1
hdm D1 HGC D1 2-2
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0
Oranje-Rood D1 Victoria D1 0-1
Pinoké D1 Hurley D1 2-0
Amsterdam D1 Laren D1 3-0
ZONDAG 14 MAART 2021
Kampong D1 Den Bosch D1 0-5
Hurley D1 HGC D1 3-0
Laren D1 hdm D1 0-2
Victoria D1 Amsterdam D1 0-4
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 0-1
Pinoké D1 SCHC D1 1-2
VRIJDAG 19 MAART 2021
HGC D1 Laren D1 2-4
Oranje-Rood D1 Kampong D1 0-0
Den Bosch D1 Pinoké D1 6-0
SCHC D1 Hurley D1 0-2
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 3-2
hdm D1 Victoria D1 1-0
ZONDAG 21 MAART 2021
Bloemendaal D1 hdm D1 1-2
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-1
Victoria D1 HGC D1 0-0
Kampong D1 Amsterdam D1 0-1
Hurley D1 Laren D1 0-1
DONDERDAG 25 MAART 2021
Victoria D1 Den Bosch D1 0-5
HGC D1 Amsterdam D1 0-2
ZONDAG 28 MAART 2021
hdm D1 Kampong D1 1-1
Amsterdam D1 Pinoké D1 4-0
Laren D1 Victoria D1 1-2
Oranje-Rood D1 SCHC D1 1-2
Den Bosch D1 Hurley D1 0-0
HGC D1 Bloemendaal D1 0-0
ZONDAG 4 APRIL 2021
Hurley D1 hdm D1 0-2
Kampong D1 Pinoké D1 2-1
Laren D1 Oranje-Rood D1 0-0
Bloemendaal D1 SCHC D1 1-4
ZONDAG 11 APRIL 2021
Pinoké D1 hdm D1 1-1
SCHC D1 Amsterdam D1 2-3
Hurley D1 Victoria D1 1-0
Kampong D1 HGC D1 5-1
Bloemendaal D1 Laren D1 5-1
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 2-0
DONDERDAG 15 APRIL 2021
Laren D1 Kampong D1 2-1
Victoria D1 Bloemendaal D1 1-1
Oranje-Rood D1 Hurley D1 0-2
Amsterdam D1 Den Bosch D1 0-1
hdm D1 SCHC D1 1-1
Pinoké D1 HGC D1 1-0
ZONDAG 18 APRIL 2021
Hurley D1 Bloemendaal D1 1-1
Kampong D1 Victoria D1 0-1
SCHC D1 HGC D1 7-2
Pinoké D1 Laren D1 1-0
Den Bosch D1 hdm D1 1-2
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 1-4