header foto header foto
Terug

D30-4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eva van Dijk
Aanvoerder Brigitte Stilma

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HUDITO D30-3 HUDITO D30-2 0:00
Voorhout D30-1 Craeyenhout D30-2 0:00
Ypenburg D30-1 Leiden D30-2 0:00
Cartouche D30-5 HDM D30-4 0:00
Leiden D30-3 Cartouche D30-4 11:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D30-2 10 28 9 1 0
2 HDM D30-4 10 23 7 2 1
3 Victoria D30-4 10 16 5 1 4
4 Leiden D30-3 10 16 5 1 4
5 Craeyenhout D30-2 10 14 4 2 4
6 HUDITO D30-3 10 13 4 1 5
7 Voorhout D30-1 10 12 3 3 4
8 Cartouche D30-4 10 12 3 3 4
9 Cartouche D30-5 10 10 3 1 6
10 Ypenburg D30-1 10 7 2 1 7
11 Leiden D30-2 10 4 0 4 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D30-4 n.n.b uit
26 mrt hdm D30-4 n.n.b thuis
2 apr LOHC D30-3 n.n.b uit
16 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D30-5 n.n.b uit
23 apr D.H.C. Hudito D30-3 n.n.b thuis
14 mei MHC Voorhout D30-1 n.n.b uit
21 mei HC Ypenburg D30-1 n.n.b thuis
4 jun LOHC D30-2 n.n.b uit
11 jun Craeyenhout D30-2 n.n.b thuis
18 jun D.H.C. Hudito D30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Leiden D30-2 Ypenburg D30-1 (1-1)scheduled
Craeyenhout D30-2 Voorhout D30-1 (2-2)scheduled
HUDITO D30-2 HUDITO D30-3 (5-0)final
Cartouche D30-4 Leiden D30-3 (1-2)final
HDM D30-4 Cartouche D30-5 (5-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leiden D30-3 HDM D30-4 (3-3)final
Voorhout D30-1 HUDITO D30-2 (1-8)final
Ypenburg D30-1 Craeyenhout D30-2 (3-2)scheduled
Cartouche D30-5 Leiden D30-2 (3-3)scheduled
Victoria D30-4 Cartouche D30-4 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Craeyenhout D30-2 Leiden D30-2 (3-2)scheduled
Leiden D30-3 Cartouche D30-5 (4-0)final
Cartouche D30-4 HUDITO D30-3 (1-3)final
HDM D30-4 Victoria D30-4 (5-0)final
HUDITO D30-2 Ypenburg D30-1 (7-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leiden D30-2 HUDITO D30-2 (0-4)final
HUDITO D30-3 HDM D30-4 (0-4)final
Cartouche D30-5 Craeyenhout D30-2 (2-3)scheduled
Voorhout D30-1 Cartouche D30-4 (1-2)final
Victoria D30-4 Leiden D30-3 (4-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
HUDITO D30-2 Craeyenhout D30-2 (2-1)scheduled
Victoria D30-4 Cartouche D30-5 (3-1)final
Leiden D30-3 HUDITO D30-3 (1-2)final
Cartouche D30-4 Ypenburg D30-1 (2-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HUDITO D30-3 Victoria D30-4 (4-0)final
Leiden D30-2 Cartouche D30-4 (1-1)scheduled
Ypenburg D30-1 HDM D30-4 (0-4)final
Voorhout D30-1 Leiden D30-3 (4-5)final
Cartouche D30-5 HUDITO D30-2 (0-9)final
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
HDM D30-4 Voorhout D30-1 (3-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
HDM D30-4 Leiden D30-2 (2-1)final
Leiden D30-3 Ypenburg D30-1 (2-1)final
HUDITO D30-3 Cartouche D30-5 (2-3)final
Cartouche D30-4 Craeyenhout D30-2 (0-0)scheduled
Victoria D30-4 Voorhout D30-1 (1-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HUDITO D30-2 Cartouche D30-4 (11-0)final
Leiden D30-2 Leiden D30-3 (1-2)scheduled
Craeyenhout D30-2 HDM D30-4 (1-4)scheduled
Voorhout D30-1 HUDITO D30-3 (0-0)final
Ypenburg D30-1 Victoria D30-4 (0-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HDM D30-4 HUDITO D30-2 (1-1)scheduled
Victoria D30-4 Leiden D30-2 (2-0)scheduled
Voorhout D30-1 Cartouche D30-5 (3-2)final
Leiden D30-3 Craeyenhout D30-2 (1-3)scheduled
HUDITO D30-3 Ypenburg D30-1 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Craeyenhout D30-2 Victoria D30-4 (1-3)scheduled
HUDITO D30-2 Leiden D30-3 (7-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Voorhout D30-1 Leiden D30-2 (2-2)final
HDM D30-4 Cartouche D30-4 (0-1)scheduled
HUDITO D30-3 Craeyenhout D30-2 (0-3)final
Cartouche D30-5 Ypenburg D30-1 (4-1)scheduled
Victoria D30-4 HUDITO D30-2 (1-4)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Ypenburg D30-1 Voorhout D30-1 (1-7)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Cartouche D30-4 Cartouche D30-5 (0-1)final
Leiden D30-2 HUDITO D30-3 (0-4)final