header foto header foto
Terug

D08

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Frederique Ahsman
Aanvoerder Lisa de Koning
Trainer Teun Algie

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delfshaven D3 DSHC D4 0:00
Victoria D8 Rijswijk D3 0:00
Alecto-Augustinus D6 Wateringse veld D2-O 0:00
Leonidas D20 Groen-Geel D9 0:00
Leiden D5 HDM D5 13:00
Ring Pass Delft D6 Leonidas D16 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alecto-Augustinus D6 11 26 8 2 1
2 Wateringse veld D2-O 11 25 8 1 2
3 Leiden D5 11 21 6 3 2
4 Victoria D8 11 18 5 3 3
5 Ring Pass Delft D6 11 17 5 2 4
6 HDM D5 11 15 4 3 4
7 Groen-Geel D9 11 12 3 3 5
8 Rijswijk D3 11 12 3 3 5
9 DSHC D4 11 11 3 2 6
10 Leonidas D20 11 11 3 2 6
11 Delfshaven D3 11 10 3 1 7
12 Leonidas D16 11 7 2 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b thuis
19 mrt Hockey Club Wateringse Veld D2-O n.n.b uit
26 mrt R.H.V. Leonidas D16 n.n.b thuis
2 apr Groen-Geel D9 12:20 uit
16 apr Ring Pass Delft D6 n.n.b thuis
23 apr L.S.C. ALECTO D6 n.n.b uit
14 mei R.H.V. Leonidas D20 n.n.b uit
21 mei LOHC D5 n.n.b thuis
4 jun HC Delfshaven D3 n.n.b uit
11 jun DSHC D4 n.n.b thuis
18 jun hdm D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
DSHC D4 Delfshaven D3 (0-1)scheduled
Groen-Geel D9 Leonidas D20 (5-3)scheduled
Leonidas D16 Ring Pass Delft D6 (2-2)scheduled
Rijswijk D3 Victoria D8 (3-1)final
HDM D5 Leiden D5 (0-4)scheduled
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
Wateringse veld D2-O Alecto-Augustinus D6 (1-6)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Leiden D5 Rijswijk D3 (4-1)final
Delfshaven D3 HDM D5 (1-2)scheduled
Ring Pass Delft D6 Groen-Geel D9 (2-1)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Leonidas D16 (7-1)final
Leonidas D20 DSHC D4 (2-0)scheduled
Victoria D8 Wateringse veld D2-O (3-3)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Leonidas D16 Victoria D8 (0-1)final
Rijswijk D3 Delfshaven D3 (4-1)scheduled
Ring Pass Delft D6 Leonidas D20 (4-0)scheduled
HDM D5 DSHC D4 (2-0)scheduled
Wateringse veld D2-O Leiden D5 (2-3)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leiden D5 Leonidas D16 (2-1)final
Leonidas D20 HDM D5 (2-2)final
Delfshaven D3 Wateringse veld D2-O (0-2)scheduled
Victoria D8 Groen-Geel D9 (2-1)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Ring Pass Delft D6 (6-0)scheduled
DSHC D4 Rijswijk D3 (2-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rijswijk D3 HDM D5 (1-1)final
Alecto-Augustinus D6 Leonidas D20 (7-2)final
Groen-Geel D9 Leiden D5 (5-5)scheduled
Ring Pass Delft D6 Victoria D8 (3-3)final
Leonidas D16 Delfshaven D3 (2-1)final
Wateringse veld D2-O DSHC D4 (3-0)scheduled
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
Groen-Geel D9 Alecto-Augustinus D6 (3-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
DSHC D4 Leonidas D16 (4-0)scheduled
Delfshaven D3 Groen-Geel D9 (2-2)scheduled
HDM D5 Wateringse veld D2-O (0-4)final
Leiden D5 Ring Pass Delft D6 (1-2)final
Victoria D8 Alecto-Augustinus D6 (2-9)final
Leonidas D20 Rijswijk D3 (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Leonidas D16 HDM D5 (3-4)final
Victoria D8 Leonidas D20 (2-1)final
Groen-Geel D9 DSHC D4 (2-3)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Leiden D5 (0-3)final
Ring Pass Delft D6 Delfshaven D3 (1-7)scheduled
Wateringse veld D2-O Rijswijk D3 (3-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Leonidas D20 Wateringse veld D2-O (1-4)final
DSHC D4 Ring Pass Delft D6 (6-0)scheduled
HDM D5 Groen-Geel D9 (4-3)scheduled
Rijswijk D3 Leonidas D16 (2-0)final
Delfshaven D3 Alecto-Augustinus D6 (0-2)scheduled
Leiden D5 Victoria D8 (3-4)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Alecto-Augustinus D6 DSHC D4 (6-1)scheduled
Leonidas D16 Wateringse veld D2-O (2-3)scheduled
Leiden D5 Leonidas D20 (2-2)final
Groen-Geel D9 Rijswijk D3 (3-2)scheduled
Ring Pass Delft D6 HDM D5 (5-3)scheduled
Victoria D8 Delfshaven D3 (2-5)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Delfshaven D3 Leiden D5 (1-2)scheduled
HDM D5 Alecto-Augustinus D6 (1-7)final
Wateringse veld D2-O Groen-Geel D9 (3-0)scheduled
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
Rijswijk D3 Ring Pass Delft D6 (2-4)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leiden D5 DSHC D4 (1-1)scheduled
Leonidas D20 Delfshaven D3 (5-2)scheduled
Ring Pass Delft D6 Wateringse veld D2-O (1-5)final
Victoria D8 HDM D5 (2-2)final
Alecto-Augustinus D6 Rijswijk D3 (0-0)final
Groen-Geel D9 Leonidas D16 (3-2)scheduled
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Leonidas D16 Leonidas D20 (3-2)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
DSHC D4 Victoria D8 (1-3)final