header foto header foto
Terug

D10

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Puck Blans
Trainer Wiep Wenckebach

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Schiedam D8 Evergreen D2 0:00
IJssel D3 Leonidas D23 0:00
Leonidas D25 Victoria D10 0:00
Groen-Geel D15 Groen-Geel D13 14:20
Pollux D3 Leiden D8 14:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria D10 10 27 9 0 1
2 IJssel D3 10 22 7 1 2
3 Pollux D3 10 21 7 0 3
4 Roomburg D7 10 19 6 1 3
5 Leiden D8 10 18 6 0 4
6 Schiedam D8 10 18 6 0 4
7 Leonidas D23 10 13 4 1 5
8 Groen-Geel D15 10 10 3 1 6
9 Groen-Geel D13 10 6 2 0 8
10 Evergreen D2 10 6 1 3 6
11 Leonidas D25 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt R.H.V. Leonidas D25 n.n.b uit
19 mrt HC De IJssel D3 n.n.b thuis
26 mrt VMHC Pollux D3 12:45 uit
2 apr Groen-Geel D15 n.n.b thuis
23 apr HC Schiedam D8 n.n.b thuis
14 mei MHV Evergreen D2 n.n.b uit
21 mei Leidse Hockey Club Roomburg D7 n.n.b thuis
4 jun Groen-Geel D13 09:25 uit
11 jun LOHC D8 n.n.b thuis
18 jun R.H.V. Leonidas D23 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Victoria D10 Leonidas D25 (7-0)final
Leiden D8 Pollux D3 (2-0)scheduled
Groen-Geel D13 Groen-Geel D15 (1-0)scheduled
Evergreen D2 Schiedam D8 (0-5)final
Leonidas D23 IJssel D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
IJssel D3 Victoria D10 (1-0)scheduled
Pollux D3 Leonidas D23 (4-3)scheduled
Schiedam D8 Roomburg D7 (0-7)final
Groen-Geel D15 Leiden D8 (2-1)scheduled
Leonidas D25 Evergreen D2 (1-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Victoria D10 Pollux D3 (5-1)final
Roomburg D7 Evergreen D2 (3-2)final
Leonidas D23 Groen-Geel D15 (2-3)scheduled
IJssel D3 Leonidas D25 (3-1)scheduled
Groen-Geel D13 Schiedam D8 (3-4)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Pollux D3 IJssel D3 (0-1)final
Leonidas D25 Roomburg D7 (0-10)final
Schiedam D8 Leiden D8 (1-2)scheduled
Evergreen D2 Groen-Geel D13 (5-0)scheduled
Groen-Geel D15 Victoria D10 (0-6)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Groen-Geel D13 Roomburg D7 (1-3)scheduled
Leonidas D23 Schiedam D8 (2-3)final
Leiden D8 Evergreen D2 (4-1)final
Pollux D3 Leonidas D25 (6-0)final
IJssel D3 Groen-Geel D15 (1-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Groen-Geel D15 Pollux D3 (0-4)scheduled
Leonidas D25 Groen-Geel D13 (1-4)scheduled
Schiedam D8 Victoria D10 (2-4)scheduled
Evergreen D2 Leonidas D23 (2-2)final
Roomburg D7 Leiden D8 (1-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Leonidas D23 Roomburg D7 (3-1)final
IJssel D3 Schiedam D8 (2-3)final
Victoria D10 Evergreen D2 (7-0)final
Leiden D8 Groen-Geel D13 (6-0)scheduled
Groen-Geel D15 Leonidas D25 (2-0)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Evergreen D2 IJssel D3 (0-2)scheduled
Leonidas D25 Leiden D8 (0-11)final
Roomburg D7 Victoria D10 (0-8)scheduled
Groen-Geel D13 Leonidas D23 (3-6)scheduled
Schiedam D8 Pollux D3 (1-2)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leonidas D23 Leiden D8 (3-2)final
Victoria D10 Groen-Geel D13 (4-0)scheduled
IJssel D3 Roomburg D7 (1-1)scheduled
Groen-Geel D15 Schiedam D8 (1-3)scheduled
Pollux D3 Evergreen D2 (2-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Leiden D8 Victoria D10 (1-3)final
Leonidas D23 Leonidas D25 (4-0)final
Evergreen D2 Groen-Geel D15 (1-1)scheduled
Roomburg D7 Pollux D3 (1-4)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Groen-Geel D15 Roomburg D7 (0-5)scheduled
Victoria D10 Leonidas D23 (5-3)final
IJssel D3 Leiden D8 (1-2)final
Pollux D3 Groen-Geel D13 (6-0)scheduled
Schiedam D8 Leonidas D25 (5-2)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Groen-Geel D13 IJssel D3 (0-3)scheduled