header foto header foto
Terug

JO12-1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Naomie Kroon
Trainer Lucio van Soolingen
Coach/trainer Walram van Limburg Stirum

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria JO12-1 11 30 10 0 1
2 Rotterdam JO12-1 11 25 8 1 2
3 HDM JO12-1 11 25 8 1 2
4 Berkel-Rodenrijs JO12-1 11 25 8 1 2
5 Klein Zwitserland JO12-1 11 24 8 0 3
6 Roomburg JO12-1 11 20 6 2 3
7 Cartouche JO12-1 11 13 4 1 6
8 Leonidas JO12-1 11 10 3 1 7
9 HDM JO12-2 11 8 2 2 7
10 Leiden JO12-1 11 7 2 1 8
11 Rotterdam JO12-2 11 3 1 0 10
12 Forescate JO12-1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 jul !Oefenwedstrijd NNB n.n.b thuis - 1 - Waterveld
31 aug Klein Zwitserland Jo12-1 n.n.b thuis - 2 - Waterveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HDM JO12-2 Leonidas JO12-1 (1-3)scheduled
Klein Zwitserland JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (1-2)scheduled
Cartouche JO12-1 Forescate JO12-1 (14-0)final
Rotterdam JO12-1 Leiden JO12-1 (6-1)final
Victoria JO12-1 Roomburg JO12-1 (11-1)final
Rotterdam JO12-2 HDM JO12-1 (1-9)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs JO12-1 HDM JO12-2 (9-1)scheduled
Leonidas JO12-1 Rotterdam JO12-1 (1-12)final
HDM JO12-1 Cartouche JO12-1 (4-3)final
Forescate JO12-1 Victoria JO12-1 (0-4)final
Leiden JO12-1 Rotterdam JO12-2 (3-1)final
Roomburg JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 (3-4)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Rotterdam JO12-2 Leonidas JO12-1 (5-1)final
Rotterdam JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (4-5)final
HDM JO12-2 Roomburg JO12-1 (4-5)scheduled
Klein Zwitserland JO12-1 Victoria JO12-1 (2-4)scheduled
HDM JO12-1 Forescate JO12-1 (9-1)final
Cartouche JO12-1 Leiden JO12-1 (4-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Rotterdam JO12-2 (5-1)final
Leonidas JO12-1 Cartouche JO12-1 (2-12)final
Forescate JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 (0-9)scheduled
Victoria JO12-1 HDM JO12-2 (17-2)scheduled
Roomburg JO12-1 Rotterdam JO12-1 (4-4)final
Leiden JO12-1 HDM JO12-1 (2-7)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Cartouche JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (2-3)final
Rotterdam JO12-1 Victoria JO12-1 (5-2)final
HDM JO12-2 Klein Zwitserland JO12-1 (2-8)scheduled
Leiden JO12-1 Forescate JO12-1 (4-1)final
HDM JO12-1 Leonidas JO12-1 (11-1)final
Rotterdam JO12-2 Roomburg JO12-1 (0-9)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Roomburg JO12-1 Cartouche JO12-1 (4-3)final
Berkel-Rodenrijs JO12-1 HDM JO12-1 (2-2)final
Klein Zwitserland JO12-1 Rotterdam JO12-1 (4-3)scheduled
Forescate JO12-1 HDM JO12-2 (4-8)scheduled
Victoria JO12-1 Rotterdam JO12-2 (11-0)final
Leonidas JO12-1 Leiden JO12-1 (4-3)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HDM JO12-1 Roomburg JO12-1 (4-2)final
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Victoria JO12-1 (1-3)final
Rotterdam JO12-2 Klein Zwitserland JO12-1 (0-14)scheduled
Leonidas JO12-1 Forescate JO12-1 (3-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Leiden JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (1-6)final
Rotterdam JO12-1 HDM JO12-2 (11-1)scheduled
Cartouche JO12-1 Victoria JO12-1 (2-9)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
HDM JO12-2 Rotterdam JO12-2 (5-1)final
Klein Zwitserland JO12-1 Cartouche JO12-1 (4-1)scheduled
Roomburg JO12-1 Leiden JO12-1 (7-4)final
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Leonidas JO12-1 (5-0)final
Forescate JO12-1 Rotterdam JO12-1 (0-12)final
Victoria JO12-1 HDM JO12-1 (2-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Cartouche JO12-1 HDM JO12-2 (4-4)scheduled
Rotterdam JO12-2 Rotterdam JO12-1 (1-16)final
HDM JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 (5-2)final
Berkel-Rodenrijs JO12-1 Forescate JO12-1 (17-0)final
Leiden JO12-1 Victoria JO12-1 (2-6)final
Leonidas JO12-1 Roomburg JO12-1 (5-5)final
WOENSDAG 5 JUNI 2024
Leiden JO12-1 HDM JO12-2 (3-3)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
HDM JO12-2 HDM JO12-1 (0-13)final
Victoria JO12-1 Leonidas JO12-1 (16-3)final
Roomburg JO12-1 Berkel-Rodenrijs JO12-1 (4-3)final
Klein Zwitserland JO12-1 Leiden JO12-1 (7-0)scheduled
Rotterdam JO12-1 Cartouche JO12-1 (5-2)final
Rotterdam JO12-2 Forescate JO12-1 (3-4)final
ZATERDAG 15 JUNI 2024
HDM JO12-1 Rotterdam JO12-1 (2-6)scheduled
Cartouche JO12-1 Rotterdam JO12-2 (11-0)final
Leonidas JO12-1 Klein Zwitserland JO12-1 (1-8)scheduled
Forescate JO12-1 Roomburg JO12-1 (0-9)final