header foto header foto
Terug

JO12-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Zef Even
Manager C├ęcile van de Werken
Trainer Lonneke Kerkhof
Trainer Boris Mensonides

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS JO12-1 10 19 6 1 3
2 Schiedam JO12-1 10 19 6 1 3
3 Barendrecht JO12-1 10 16 5 1 4
4 IJssel JO12-1 10 15 5 0 5
5 Victoria JO12-2 10 14 4 2 4
6 Rotterdam JO12-3 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jun !Oefenwedstrijd NNB n.n.b thuis - 2 - Waterveld
6 jul !Oefenwedstrijd NNB n.n.b thuis - 3 - Waterveld
31 aug !Oefenwedstrijd NNB n.n.b thuis - 2 - Waterveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Victoria JO12-2 HDS JO12-1 (3-3)final
Schiedam JO12-1 Barendrecht JO12-1 (3-2)final
IJssel JO12-1 Rotterdam JO12-3 (5-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Rotterdam JO12-3 Victoria JO12-2 (2-2)final
Barendrecht JO12-1 IJssel JO12-1 (5-2)final
HDS JO12-1 Schiedam JO12-1 (2-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Victoria JO12-2 Barendrecht JO12-1 (1-3)final
IJssel JO12-1 Schiedam JO12-1 (6-2)final
Rotterdam JO12-3 HDS JO12-1 (1-6)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Barendrecht JO12-1 Rotterdam JO12-3 (5-2)final
Schiedam JO12-1 Victoria JO12-2 (3-4)final
IJssel JO12-1 HDS JO12-1 (4-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Victoria JO12-2 IJssel JO12-1 (6-2)final
HDS JO12-1 Barendrecht JO12-1 (4-5)final
Rotterdam JO12-3 Schiedam JO12-1 (1-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Barendrecht JO12-1 Schiedam JO12-1 (3-3)final
Rotterdam JO12-3 IJssel JO12-1 (2-4)final
HDS JO12-1 Victoria JO12-2 (3-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Victoria JO12-2 Rotterdam JO12-3 (3-4)final
IJssel JO12-1 Barendrecht JO12-1 (6-0)final
WOENSDAG 24 APRIL 2024
Schiedam JO12-1 HDS JO12-1 (1-5)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Barendrecht JO12-1 Victoria JO12-2 (0-1)final
HDS JO12-1 Rotterdam JO12-3 (3-1)final
Schiedam JO12-1 IJssel JO12-1 (10-2)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
HDS JO12-1 IJssel JO12-1 (8-4)final
Victoria JO12-2 Schiedam JO12-1 (0-6)final
Rotterdam JO12-3 Barendrecht JO12-1 (1-4)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Barendrecht JO12-1 HDS JO12-1 (1-3)final
IJssel JO12-1 Victoria JO12-2 (4-6)final
Schiedam JO12-1 Rotterdam JO12-3 (5-2)final