header foto header foto
Terug

MO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Henriƫtte Dekker
Coach Govert Janssen
Manager Ingrid Meijer
Trainer Sam Hammink
Trainer Flore de Knegt
Trainingsmanager Walram van Limburg Stirum

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker MO18-1 14 38 12 2 0
2 Leonidas MO18-2 14 32 10 2 2
3 Rotterdam MO18-5 14 25 8 1 5
4 Ommoord MO18-2 14 20 6 2 6
5 Berkel-Rodenrijs MO18-2 14 16 5 1 8
6 Hoeksche Waard MO18-1 14 15 4 3 7
7 Victoria MO18-3 14 13 4 1 9
8 Barendrecht MO18-2 14 2 0 2 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jun HV Victoria Res 1,5 uur n.n.b thuis - 2 - Waterveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Leonidas MO18-2 Rotterdam MO18-5 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Victoria MO18-3 (0-1)scheduled
Hoeksche Waard MO18-1 Pijnacker MO18-1 (1-4)final
Ommoord MO18-2 Barendrecht MO18-2 (1-0)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Rotterdam MO18-5 Hoeksche Waard MO18-1 (2-1)final
Pijnacker MO18-1 Ommoord MO18-2 (1-0)final
Victoria MO18-3 Leonidas MO18-2 (1-3)final
Barendrecht MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (1-2)scheduled
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Hoeksche Waard MO18-1 Victoria MO18-3 (3-2)final
Leonidas MO18-2 Barendrecht MO18-2 (5-0)final
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Ommoord MO18-2 (2-0)final
Rotterdam MO18-5 Pijnacker MO18-1 (2-4)scheduled
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Ommoord MO18-2 Leonidas MO18-2 (0-3)final
Pijnacker MO18-1 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (4-2)scheduled
Barendrecht MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 (2-2)final
Victoria MO18-3 Rotterdam MO18-5 (1-2)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Hoeksche Waard MO18-1 Ommoord MO18-2 (2-2)final
Victoria MO18-3 Pijnacker MO18-1 (2-5)scheduled
Rotterdam MO18-5 Barendrecht MO18-2 (5-1)final
Leonidas MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (6-1)scheduled
ZATERDAG 2 MAART 2024
Leonidas MO18-2 Pijnacker MO18-1 (1-1)scheduled
Barendrecht MO18-2 Victoria MO18-3 (2-6)final
Ommoord MO18-2 Rotterdam MO18-5 (4-3)final
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Hoeksche Waard MO18-1 Leonidas MO18-2 (1-1)scheduled
Pijnacker MO18-1 Barendrecht MO18-2 (9-1)scheduled
Victoria MO18-3 Ommoord MO18-2 (0-1)scheduled
Rotterdam MO18-5 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Pijnacker MO18-1 Hoeksche Waard MO18-1 (4-2)final
Barendrecht MO18-2 Ommoord MO18-2 (0-5)final
Victoria MO18-3 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (3-1)final
Rotterdam MO18-5 Leonidas MO18-2 (2-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Leonidas MO18-2 Victoria MO18-3 (2-0)final
Hoeksche Waard MO18-1 Rotterdam MO18-5 (0-2)final
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Barendrecht MO18-2 (3-1)scheduled
Ommoord MO18-2 Pijnacker MO18-1 (1-6)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Pijnacker MO18-1 Rotterdam MO18-5 (8-2)final
Barendrecht MO18-2 Leonidas MO18-2 (0-6)final
Victoria MO18-3 Hoeksche Waard MO18-1 (1-4)final
Ommoord MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Hoeksche Waard MO18-1 Barendrecht MO18-2 (3-1)final
Leonidas MO18-2 Ommoord MO18-2 (1-0)final
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Pijnacker MO18-1 (0-3)final
Rotterdam MO18-5 Victoria MO18-3 (1-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Leonidas MO18-2 (0-5)final
MAANDAG 22 APRIL 2024
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Rotterdam MO18-5 (4-2)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Barendrecht MO18-2 Rotterdam MO18-5 (2-4)final
Pijnacker MO18-1 Victoria MO18-3 (7-0)final
Ommoord MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 (3-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Pijnacker MO18-1 Leonidas MO18-2 (4-1)final
Victoria MO18-3 Barendrecht MO18-2 (11-2)final
Hoeksche Waard MO18-1 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (1-3)scheduled
Rotterdam MO18-5 Ommoord MO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Barendrecht MO18-2 Pijnacker MO18-1 (4-4)scheduled
Ommoord MO18-2 Victoria MO18-3 (5-1)final
Leonidas MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 (5-0)final