header foto header foto
Terug

MO16-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Reinaud Struycken
Manager Iris van Groeningen
Manager Stephanie van der Meer
Trainingsmanager Walram van Limburg Stirum

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Delfshaven MO16-1 10 25 8 1 1
2 Victoria MO16-4 10 23 7 2 1
3 Gouda MO16-4 10 19 6 1 3
4 Schoonhoven MO16-1 10 12 4 0 6
5 Wateringse veld MO16-4 10 9 3 0 7
6 Hoeksche Waard MO16-3 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Wateringse veld MO16-4 Delfshaven MO16-1 (3-5)final
Gouda MO16-4 Hoeksche Waard MO16-3 (4-2)final
Victoria MO16-4 Schoonhoven MO16-1 (3-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Schoonhoven MO16-1 Gouda MO16-4 (2-5)final
Delfshaven MO16-1 Victoria MO16-4 (2-0)final
Hoeksche Waard MO16-3 Wateringse veld MO16-4 (0-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Gouda MO16-4 Victoria MO16-4 (1-4)final
Wateringse veld MO16-4 Schoonhoven MO16-1 (3-0)final
Hoeksche Waard MO16-3 Delfshaven MO16-1 (0-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Schoonhoven MO16-1 Hoeksche Waard MO16-3 (7-0)final
Gouda MO16-4 Delfshaven MO16-1 (2-5)final
VRIJDAG 5 APRIL 2024
Victoria MO16-4 Wateringse veld MO16-4 (8-1)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Wateringse veld MO16-4 Gouda MO16-4 (1-2)final
Hoeksche Waard MO16-3 Victoria MO16-4 (1-2)final
Delfshaven MO16-1 Schoonhoven MO16-1 (8-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Delfshaven MO16-1 Wateringse veld MO16-4 (3-1)final
Schoonhoven MO16-1 Victoria MO16-4 (3-6)final
Hoeksche Waard MO16-3 Gouda MO16-4 (2-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Wateringse veld MO16-4 Hoeksche Waard MO16-3 (3-0)final
Gouda MO16-4 Schoonhoven MO16-1 (7-3)final
Victoria MO16-4 Delfshaven MO16-1 (3-3)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Schoonhoven MO16-1 Wateringse veld MO16-4 (4-2)final
Victoria MO16-4 Gouda MO16-4 (5-5)final
Delfshaven MO16-1 Hoeksche Waard MO16-3 (4-0)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Hoeksche Waard MO16-3 Schoonhoven MO16-1 (1-4)final
Delfshaven MO16-1 Gouda MO16-4 (4-1)final
Wateringse veld MO16-4 Victoria MO16-4 (2-3)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Schoonhoven MO16-1 Delfshaven MO16-1 (5-0)final
Victoria MO16-4 Hoeksche Waard MO16-3 (13-2)final
Gouda MO16-4 Wateringse veld MO16-4 (7-0)final