header foto header foto
Terug

MO14-2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Esther Goedegebuur-Renses
Manager Roland Mathyi
Trainer Walram van Limburg Stirum
Trainer Neville Tegelaar
Coach/trainer Anouk de Vos

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria MO14-2 10 25 8 1 1
2 HGC MO14-1 10 23 7 2 1
3 Alecto MO14-1 10 16 5 1 4
4 Zoetermeer MO14-1 10 13 4 1 5
5 Roomburg MO14-1 10 5 1 2 7
6 Alphen MO14-1 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 jul HC IJsseloever Mo14-1 n.n.b thuis - 2 - Waterveld
31 aug Hockey Club Rotterdam Mo14-2 n.n.b thuis - 2 - Waterveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
HGC MO14-1 Zoetermeer MO14-1 (4-3)final
Alecto MO14-1 Victoria MO14-2 (1-4)final
Alphen MO14-1 Roomburg MO14-1 (3-3)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Roomburg MO14-1 HGC MO14-1 (0-1)final
Zoetermeer MO14-1 Alecto MO14-1 (1-0)final
Victoria MO14-2 Alphen MO14-1 (5-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
HGC MO14-1 Alphen MO14-1 (4-2)final
Zoetermeer MO14-1 Victoria MO14-2 (2-4)final
Alecto MO14-1 Roomburg MO14-1 (1-0)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Alphen MO14-1 Alecto MO14-1 (3-4)final
HGC MO14-1 Victoria MO14-2 (2-2)final
Roomburg MO14-1 Zoetermeer MO14-1 (2-2)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Zoetermeer MO14-1 Alphen MO14-1 (4-2)final
Victoria MO14-2 Roomburg MO14-1 (3-1)final
Alecto MO14-1 HGC MO14-1 (3-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Roomburg MO14-1 Alphen MO14-1 (6-5)final
Zoetermeer MO14-1 HGC MO14-1 (2-3)final
Victoria MO14-2 Alecto MO14-1 (5-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
HGC MO14-1 Roomburg MO14-1 (6-1)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Alphen MO14-1 Victoria MO14-2 (4-3)final
Alecto MO14-1 Zoetermeer MO14-1 (2-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Roomburg MO14-1 Alecto MO14-1 (1-2)final
Victoria MO14-2 Zoetermeer MO14-1 (8-2)final
Alphen MO14-1 HGC MO14-1 (0-3)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Zoetermeer MO14-1 Roomburg MO14-1 (3-1)final
Victoria MO14-2 HGC MO14-1 (2-1)final
Alecto MO14-1 Alphen MO14-1 (7-3)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
HGC MO14-1 Alecto MO14-1 (4-3)final
Alphen MO14-1 Zoetermeer MO14-1 (2-5)final
Roomburg MO14-1 Victoria MO14-2 (1-3)final