header foto header foto
Terug

MO16-5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jitse Marrée
Trainer Ghyslanne Melching
Assistent coach Els van Nood
Trainingsmanager Walram van Limburg Stirum

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barendrecht MO16-5 10 28 9 1 0
2 Voorne MO16-3 10 21 6 3 1
3 Dordrecht MO16-5 10 17 5 2 3
4 Goeree Overflakkee MO16-2 10 9 3 0 7
5 Victoria MO16-5 10 7 2 1 7
6 Schiedam MO16-6 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Victoria MO16-5 Goeree Overflakkee MO16-2 (2-1)final
Voorne MO16-3 Barendrecht MO16-5 (0-0)final
Schiedam MO16-6 Dordrecht MO16-5 (1-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Goeree Overflakkee MO16-2 Schiedam MO16-6 (4-2)final
Barendrecht MO16-5 Victoria MO16-5 (4-2)final
Dordrecht MO16-5 Voorne MO16-3 (2-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Schiedam MO16-6 Barendrecht MO16-5 (0-1)final
Goeree Overflakkee MO16-2 Dordrecht MO16-5 (1-2)final
Victoria MO16-5 Voorne MO16-3 (0-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Barendrecht MO16-5 Goeree Overflakkee MO16-2 (3-0)final
Voorne MO16-3 Schiedam MO16-6 (5-2)final
Victoria MO16-5 Dordrecht MO16-5 (0-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Schiedam MO16-6 Victoria MO16-5 (3-0)final
Goeree Overflakkee MO16-2 Voorne MO16-3 (0-9)final
Dordrecht MO16-5 Barendrecht MO16-5 (1-5)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Goeree Overflakkee MO16-2 Victoria MO16-5 (0-1)final
Dordrecht MO16-5 Schiedam MO16-6 (3-2)final
Barendrecht MO16-5 Voorne MO16-3 (3-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Victoria MO16-5 Barendrecht MO16-5 (0-6)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Schiedam MO16-6 Goeree Overflakkee MO16-2 (0-6)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Voorne MO16-3 Dordrecht MO16-5 (2-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Voorne MO16-3 Victoria MO16-5 (11-0)final
Dordrecht MO16-5 Goeree Overflakkee MO16-2 (3-5)final
Barendrecht MO16-5 Schiedam MO16-6 (5-0)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Goeree Overflakkee MO16-2 Barendrecht MO16-5 (1-5)final
Schiedam MO16-6 Voorne MO16-3 (0-4)final
Dordrecht MO16-5 Victoria MO16-5 (5-2)final
ZATERDAG 8 JUNI 2024
Voorne MO16-3 Goeree Overflakkee MO16-2 (5-0)final
Barendrecht MO16-5 Dordrecht MO16-5 (1-0)final
Victoria MO16-5 Schiedam MO16-6 (3-3)final