header foto header foto
Terug

MO18-6

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Arjen Laar
Coach Marc Vossen
Manager Evelien de Leeuw
Manager Nancy Scheijven
Trainer Inez Lampe
Trainer Walram van Limburg Stirum

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hoeksche Waard MO18-2 14 34 11 1 2
2 Ommoord MO18-4 14 25 8 1 5
3 Pollux MO18-2 13 25 8 1 4
4 Victoria MO18-6 14 23 7 2 5
5 Souburgh MO18-2 13 14 4 2 7
6 Capelle MO18-2 14 13 3 4 7
7 Spijkenisse MO18-3 14 13 3 4 7
8 Goeree Overflakkee MO18-1 14 8 1 5 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Capelle MO18-2 Victoria MO18-6 (0-2)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Hoeksche Waard MO18-2 (2-7)final
Souburgh MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (2-1)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Spijkenisse MO18-3 Pollux MO18-2 (0-1)final
Victoria MO18-6 Goeree Overflakkee MO18-1 (7-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Capelle MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (2-2)final
Pollux MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (3-0)final
Souburgh MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (2-4)scheduled
Ommoord MO18-4 Victoria MO18-6 (1-7)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Goeree Overflakkee MO18-1 Pollux MO18-2 (2-4)final
Spijkenisse MO18-3 Ommoord MO18-4 (2-2)final
Hoeksche Waard MO18-2 Capelle MO18-2 (6-1)final
Victoria MO18-6 Souburgh MO18-2 (1-1)final
DONDERDAG 23 NOVEMBER 2023
Pollux MO18-2 Ommoord MO18-4 (1-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Capelle MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (3-3)final
Pollux MO18-2 Souburgh MO18-2 (0-3)final
Ommoord MO18-4 Hoeksche Waard MO18-2 (3-1)final
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
Ommoord MO18-4 Capelle MO18-2 (3-0)scheduled
VRIJDAG 1 MAART 2024
Spijkenisse MO18-3 Victoria MO18-6 (1-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Pollux MO18-2 Victoria MO18-6 (4-0)final
Souburgh MO18-2 Capelle MO18-2 (1-2)final
Hoeksche Waard MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (5-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Spijkenisse MO18-3 Goeree Overflakkee MO18-1 (3-3)final
Capelle MO18-2 Pollux MO18-2 (1-2)final
Ommoord MO18-4 Souburgh MO18-2 (2-1)final
Victoria MO18-6 Hoeksche Waard MO18-2 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Ommoord MO18-4 Pollux MO18-2 (5-0)final
Hoeksche Waard MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (7-1)scheduled
Victoria MO18-6 Capelle MO18-2 (4-4)final
Spijkenisse MO18-3 Souburgh MO18-2 (2-4)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Capelle MO18-2 Ommoord MO18-4 (4-2)final
Souburgh MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (2-4)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Victoria MO18-6 (2-6)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Goeree Overflakkee MO18-1 Ommoord MO18-4 (2-4)final
DONDERDAG 4 APRIL 2024
Pollux MO18-2 Spijkenisse MO18-3 (5-0)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Spijkenisse MO18-3 Capelle MO18-2 (3-2)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Souburgh MO18-2 (3-3)final
Victoria MO18-6 Ommoord MO18-4 (3-5)final
Hoeksche Waard MO18-2 Pollux MO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Capelle MO18-2 Hoeksche Waard MO18-2 (1-1)final
Souburgh MO18-2 Victoria MO18-6 (2-4)final
Pollux MO18-2 Goeree Overflakkee MO18-1 (2-2)final
Ommoord MO18-4 Spijkenisse MO18-3 (0-1)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Souburgh MO18-2 Ommoord MO18-4 (0-4)final
Goeree Overflakkee MO18-1 Capelle MO18-2 (4-5)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Victoria MO18-6 Spijkenisse MO18-3 (3-4)final
Hoeksche Waard MO18-2 Ommoord MO18-4 (6-3)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Hoeksche Waard MO18-2 Souburgh MO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Capelle MO18-2 Souburgh MO18-2 (2-5)scheduled
Spijkenisse MO18-3 Hoeksche Waard MO18-2 (0-7)final
Victoria MO18-6 Pollux MO18-2 (6-1)final
VRIJDAG 31 MEI 2024
Ommoord MO18-4 Goeree Overflakkee MO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 1 JUNI 2024
Hoeksche Waard MO18-2 Victoria MO18-6 (3-1)scheduled
Pollux MO18-2 Capelle MO18-2 (4-1)final
VRIJDAG 7 JUNI 2024
Spijkenisse MO18-3 Goeree Overflakkee MO18-1 (1-1)final