header foto header foto
Terug

D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Janneke van Leeuwen
Aanvoerder Pernette de Sauvage Nolting
Manager Martine Willemse

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland D30-1 22 58 19 1 2
2 Gooische D30-1 21 58 19 1 1
3 Amsterdam D30-1 22 48 15 3 4
4 Rotterdam D30-1 21 43 14 1 6
5 Victoria D30-1 22 37 11 4 7
6 SCHC D30-1 21 35 10 5 6
7 Kampong D30-2 21 26 8 2 11
8 Pinoké D30-1 21 18 5 3 13
9 Kampong D30-1 22 14 4 2 16
10 HDM D30-1 21 13 4 4 13
11 AthenA D30-1 22 10 3 1 18
12 Cartouche D30-1 22 9 2 3 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HDM D30-1 Rotterdam D30-1 (2-3)final
Kampong D30-1 Kampong D30-2 (0-2)final
Amsterdam D30-1 Victoria D30-1 (3-1)final
Klein Zwitserland D30-1 Gooische D30-1 (5-4)final
AthenA D30-1 SCHC D30-1 (0-3)final
Pinoké D30-1 Cartouche D30-1 (5-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Klein Zwitserland D30-1 Rotterdam D30-1 (2-0)final
Kampong D30-2 Amsterdam D30-1 (1-6)final
SCHC D30-1 HDM D30-1 (5-0)final
Gooische D30-1 Pinoké D30-1 (2-0)final
Victoria D30-1 AthenA D30-1 (4-0)final
Cartouche D30-1 Kampong D30-1 (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
AthenA D30-1 Kampong D30-2 (1-2)final
Kampong D30-1 Gooische D30-1 (0-3)final
Amsterdam D30-1 Cartouche D30-1 (4-3)final
Klein Zwitserland D30-1 HDM D30-1 (5-1)final
Victoria D30-1 SCHC D30-1 (1-1)final
Pinoké D30-1 Rotterdam D30-1 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rotterdam D30-1 Kampong D30-1 (2-1)final
SCHC D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-3)final
Kampong D30-2 Victoria D30-1 (3-4)final
HDM D30-1 Pinoké D30-1 (4-2)final
Cartouche D30-1 AthenA D30-1 (0-8)final
Gooische D30-1 Amsterdam D30-1 (2-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
AthenA D30-1 Gooische D30-1 (1-3)final
Amsterdam D30-1 Rotterdam D30-1 (3-3)final
Kampong D30-1 HDM D30-1 (1-2)final
Pinoké D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (0-3)final
Victoria D30-1 Cartouche D30-1 (5-1)final
Kampong D30-2 SCHC D30-1 (0-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
SCHC D30-1 Pinoké D30-1 (4-1)final
Rotterdam D30-1 AthenA D30-1 (3-0)final
Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-1 (3-0)final
HDM D30-1 Amsterdam D30-1 (0-7)scheduled
Gooische D30-1 Victoria D30-1 (3-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Cartouche D30-1 Kampong D30-2 (1-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
AthenA D30-1 HDM D30-1 (1-2)final
Cartouche D30-1 SCHC D30-1 (1-3)final
Kampong D30-1 Pinoké D30-1 (0-4)final
Kampong D30-2 Gooische D30-1 (1-3)final
Amsterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-4)final
Victoria D30-1 Rotterdam D30-1 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
SCHC D30-1 Kampong D30-1 (3-0)final
Rotterdam D30-1 Kampong D30-2 (3-0)final
Klein Zwitserland D30-1 AthenA D30-1 (4-0)final
Pinoké D30-1 Amsterdam D30-1 (0-5)final
HDM D30-1 Victoria D30-1 (1-5)final
Gooische D30-1 Cartouche D30-1 (6-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
AthenA D30-1 Pinoké D30-1 (5-1)final
Cartouche D30-1 Rotterdam D30-1 (0-3)final
Kampong D30-2 HDM D30-1 (7-0)final
Gooische D30-1 SCHC D30-1 (5-0)scheduled
Amsterdam D30-1 Kampong D30-1 (7-0)final
Victoria D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (3-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HDM D30-1 Cartouche D30-1 (0-0)final
Rotterdam D30-1 Gooische D30-1 (0-4)final
Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-2 (2-0)final
Kampong D30-1 AthenA D30-1 (3-1)final
Amsterdam D30-1 SCHC D30-1 (4-0)final
Pinoké D30-1 Victoria D30-1 (1-5)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Cartouche D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-4)final
Gooische D30-1 HDM D30-1 (6-0)scheduled
Victoria D30-1 Kampong D30-1 (1-3)final
SCHC D30-1 Rotterdam D30-1 (1-5)final
Kampong D30-2 Pinoké D30-1 (1-1)final
AthenA D30-1 Amsterdam D30-1 (0-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Rotterdam D30-1 HDM D30-1 (2-0)final
Cartouche D30-1 Pinoké D30-1 (3-2)final
SCHC D30-1 AthenA D30-1 (5-1)final
Gooische D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-1)final
Victoria D30-1 Amsterdam D30-1 (2-2)final
Kampong D30-2 Kampong D30-1 (1-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Rotterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (1-0)final
Amsterdam D30-1 Kampong D30-2 (4-2)final
Kampong D30-1 Cartouche D30-1 (1-4)final
Pinoké D30-1 Gooische D30-1 (0-2)final
AthenA D30-1 Victoria D30-1 (1-6)final
HDM D30-1 SCHC D30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Rotterdam D30-1 Pinoké D30-1 (2-1)final
SCHC D30-1 Victoria D30-1 (2-1)final
Kampong D30-2 AthenA D30-1 (2-0)final
Cartouche D30-1 Amsterdam D30-1 (1-4)final
Gooische D30-1 Kampong D30-1 (8-0)final
HDM D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (0-7)final
ZONDAG 24 MAART 2024
AthenA D30-1 Cartouche D30-1 (3-3)final
Amsterdam D30-1 Gooische D30-1 (1-2)final
Victoria D30-1 Kampong D30-2 (7-3)final
Kampong D30-1 Rotterdam D30-1 (2-4)final
Klein Zwitserland D30-1 SCHC D30-1 (3-2)final
Pinoké D30-1 HDM D30-1 (1-2)final
WOENSDAG 27 MAART 2024
Gooische D30-1 AthenA D30-1 (2-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
SCHC D30-1 Kampong D30-2 (2-0)final
Rotterdam D30-1 Amsterdam D30-1 (1-2)final
Cartouche D30-1 Victoria D30-1 (1-3)final
Klein Zwitserland D30-1 Pinoké D30-1 (9-0)final
HDM D30-1 Kampong D30-1 (1-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Kampong D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-10)final
Amsterdam D30-1 HDM D30-1 (3-2)final
AthenA D30-1 Rotterdam D30-1 (0-1)scheduled
Victoria D30-1 Gooische D30-1 (1-2)final
Kampong D30-2 Cartouche D30-1 (4-1)final
Pinoké D30-1 SCHC D30-1 (3-3)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
SCHC D30-1 Cartouche D30-1 (7-0)final
Rotterdam D30-1 Victoria D30-1 (5-1)scheduled
Klein Zwitserland D30-1 Amsterdam D30-1 (2-0)final
Pinoké D30-1 Kampong D30-1 (2-1)final
HDM D30-1 AthenA D30-1 (2-1)final
Gooische D30-1 Kampong D30-2 (2-1)final
ZONDAG 28 APRIL 2024
Pinoké D30-1 HDM D30-1 (3-1)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Amsterdam D30-1 Pinoké D30-1 (4-1)final
Kampong D30-1 SCHC D30-1 (1-1)final
Cartouche D30-1 Gooische D30-1 (1-2)final
AthenA D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (1-7)final
Victoria D30-1 HDM D30-1 (7-0)final
Kampong D30-2 Rotterdam D30-1 (1-4)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Pinoké D30-1 AthenA D30-1 (2-3)final
SCHC D30-1 Gooische D30-1 (0-3)final
Rotterdam D30-1 Cartouche D30-1 (3-0)final
HDM D30-1 Kampong D30-2 (0-4)final
Kampong D30-1 Amsterdam D30-1 (2-6)final
Klein Zwitserland D30-1 Victoria D30-1 (5-2)final
ZONDAG 9 JUNI 2024
SCHC D30-1 Amsterdam D30-1 (3-1)final
Kampong D30-2 Klein Zwitserland D30-1 (1-4)final
Gooische D30-1 Rotterdam D30-1 (3-1)final
Cartouche D30-1 HDM D30-1 (0-0)final
Victoria D30-1 Pinoké D30-1 (2-2)final
AthenA D30-1 Kampong D30-1 (1-3)final
ZONDAG 16 JUNI 2024
Amsterdam D30-1 AthenA D30-1 (4-1)final
Rotterdam D30-1 SCHC D30-1 (1-2)scheduled
Kampong D30-1 Victoria D30-1 (1-2)final
Klein Zwitserland D30-1 Cartouche D30-1 (2-0)final