header foto header foto
Terug

D05

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pien Hekkelaan
Trainer Nick van Leeuwaarden

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen D3 21 57 18 3 0
2 Alecto-Augustinus D6 21 56 18 2 1
3 Noordwijk D2-O 21 42 13 3 5
4 Klein Zwitserland D3 21 33 10 3 8
5 Roomburg D4 21 32 10 2 9
6 Wateringse veld D2-O 21 31 9 4 8
7 Schiedam D3 21 30 9 3 9
8 HDS D2-O 21 20 5 5 11
9 Alecto D5 21 20 5 5 11
10 Groen-Geel D6 21 16 5 1 15
11 Craeyenhout D3 21 5 1 2 18
12 Victoria D5 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
HDS D2-O Alphen D3 (2-2)final
Roomburg D4 Schiedam D3 (4-3)final
Klein Zwitserland D3 Alecto-Augustinus D6 (0-2)scheduled
Groen-Geel D6 Wateringse veld D2-O (2-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Alecto-Augustinus D6 Alecto D5 (3-2)final
Noordwijk D2-O HDS D2-O (2-1)final
Schiedam D3 Groen-Geel D6 (4-2)scheduled
Alphen D3 Klein Zwitserland D3 (5-0)final
Wateringse veld D2-O Craeyenhout D3 (3-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Craeyenhout D3 Schiedam D3 (0-4)scheduled
Roomburg D4 Alecto-Augustinus D6 (0-1)final
Noordwijk D2-O Alphen D3 (0-6)final
HDS D2-O Wateringse veld D2-O (2-3)scheduled
Alecto D5 Klein Zwitserland D3 (2-4)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Alphen D3 Alecto D5 (2-1)final
Alecto-Augustinus D6 Groen-Geel D6 (5-1)scheduled
Schiedam D3 HDS D2-O (2-2)final
Klein Zwitserland D3 Roomburg D4 (3-1)scheduled
Wateringse veld D2-O Noordwijk D2-O (0-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Roomburg D4 Alecto D5 (4-3)final
Noordwijk D2-O Schiedam D3 (6-2)final
Groen-Geel D6 Klein Zwitserland D3 (2-3)scheduled
Craeyenhout D3 Alecto-Augustinus D6 (0-3)scheduled
Wateringse veld D2-O Alphen D3 (0-2)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Alphen D3 Roomburg D4 (2-0)final
Alecto-Augustinus D6 HDS D2-O (5-0)final
Klein Zwitserland D3 Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Schiedam D3 Wateringse veld D2-O (3-1)final
Alecto D5 Groen-Geel D6 (1-2)scheduled
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Craeyenhout D3 Noordwijk D2-O (0-3)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HDS D2-O Klein Zwitserland D3 (1-2)scheduled
Noordwijk D2-O Alecto-Augustinus D6 (2-6)final
Craeyenhout D3 Alecto D5 (3-3)scheduled
Schiedam D3 Alphen D3 (1-2)final
Groen-Geel D6 Roomburg D4 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Alphen D3 Groen-Geel D6 (4-1)final
Roomburg D4 Craeyenhout D3 (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Noordwijk D2-O (3-2)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Wateringse veld D2-O (2-1)scheduled
Alecto D5 HDS D2-O (2-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
HDS D2-O Roomburg D4 (0-4)final
Noordwijk D2-O Alecto D5 (2-1)scheduled
Schiedam D3 Alecto-Augustinus D6 (1-3)final
Craeyenhout D3 Groen-Geel D6 (1-1)final
Wateringse veld D2-O Klein Zwitserland D3 (0-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Groen-Geel D6 HDS D2-O (1-0)final
Roomburg D4 Noordwijk D2-O (3-3)scheduled
Craeyenhout D3 Alphen D3 (0-3)scheduled
Alecto D5 Wateringse veld D2-O (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Schiedam D3 (3-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Alphen D3 Alecto-Augustinus D6 (0-0)final
HDS D2-O Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Noordwijk D2-O Groen-Geel D6 (5-0)scheduled
Schiedam D3 Alecto D5 (1-2)final
Wateringse veld D2-O Roomburg D4 (2-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Noordwijk D2-O Craeyenhout D3 (8-4)scheduled
Schiedam D3 Roomburg D4 (1-2)final
Alecto-Augustinus D6 Klein Zwitserland D3 (3-1)final
Alphen D3 HDS D2-O (0-0)final
Wateringse veld D2-O Groen-Geel D6 (2-0)scheduled
Victoria D5 Alecto D5 (0-3)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Groen-Geel D6 Schiedam D3 (1-4)final
Alecto D5 Alecto-Augustinus D6 (2-3)final
Craeyenhout D3 Wateringse veld D2-O (0-2)scheduled
HDS D2-O Noordwijk D2-O (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Alphen D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Alphen D3 Noordwijk D2-O (3-0)scheduled
Klein Zwitserland D3 Alecto D5 (1-1)final
Schiedam D3 Craeyenhout D3 (3-0)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Roomburg D4 (5-1)final
Victoria D5 Groen-Geel D6 (6-2)scheduled
Wateringse veld D2-O HDS D2-O (4-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Roomburg D4 Klein Zwitserland D3 (2-1)final
Groen-Geel D6 Alecto-Augustinus D6 (2-9)scheduled
Craeyenhout D3 Victoria D5 (2-0)scheduled
Noordwijk D2-O Wateringse veld D2-O (1-0)scheduled
HDS D2-O Schiedam D3 (0-1)final
Alecto D5 Alphen D3 (1-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Roomburg D4 Victoria D5 (3-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Victoria D5 HDS D2-O (0-12)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Craeyenhout D3 (3-0)scheduled
Alphen D3 Wateringse veld D2-O (2-1)scheduled
Klein Zwitserland D3 Groen-Geel D6 (1-4)scheduled
Alecto D5 Roomburg D4 (1-3)scheduled
Schiedam D3 Noordwijk D2-O (1-3)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Roomburg D4 Alphen D3 (2-4)final
Noordwijk D2-O Victoria D5 (4-0)scheduled
HDS D2-O Alecto-Augustinus D6 (0-4)final
Craeyenhout D3 Klein Zwitserland D3 (1-2)scheduled
Groen-Geel D6 Alecto D5 (1-4)scheduled
WOENSDAG 17 APRIL 2024
Wateringse veld D2-O Schiedam D3 (2-4)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Victoria D5 Wateringse veld D2-O (1-1)scheduled
Alecto D5 Craeyenhout D3 (1-0)scheduled
Klein Zwitserland D3 HDS D2-O (2-1)scheduled
Alphen D3 Schiedam D3 (3-0)final
Roomburg D4 Groen-Geel D6 (5-1)scheduled
Alecto-Augustinus D6 Noordwijk D2-O (1-0)final
DONDERDAG 2 MEI 2024
Victoria D5 Alphen D3 (1-4)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Schiedam D3 Victoria D5 (1-0)final
HDS D2-O Alecto D5 (2-2)final
Noordwijk D2-O Klein Zwitserland D3 (3-2)scheduled
Craeyenhout D3 Roomburg D4 (1-7)scheduled
Wateringse veld D2-O Alecto-Augustinus D6 (1-1)final
Groen-Geel D6 Alphen D3 (0-5)scheduled
ZONDAG 26 MEI 2024
Groen-Geel D6 Craeyenhout D3 (2-0)scheduled
Alecto D5 Noordwijk D2-O (3-3)final
Klein Zwitserland D3 Wateringse veld D2-O (0-4)scheduled
Roomburg D4 HDS D2-O (1-2)final
Alecto-Augustinus D6 Schiedam D3 (2-1)final
ZONDAG 2 JUNI 2024
Noordwijk D2-O Roomburg D4 (7-0)scheduled
Alphen D3 Craeyenhout D3 (6-0)scheduled
Schiedam D3 Klein Zwitserland D3 (2-2)final
HDS D2-O Groen-Geel D6 (1-0)scheduled
Victoria D5 Alecto-Augustinus D6 (0-4)final
Wateringse veld D2-O Alecto D5 (3-0)scheduled
ZONDAG 9 JUNI 2024
Roomburg D4 Wateringse veld D2-O (0-0)final
Alecto-Augustinus D6 Alphen D3 (1-3)final
Klein Zwitserland D3 Victoria D5 (12-0)scheduled
Craeyenhout D3 HDS D2-O (1-2)scheduled
Alecto D5 Schiedam D3 (1-2)final
Groen-Geel D6 Noordwijk D2-O (1-6)scheduled