header foto header foto
Bestuur
Olaf Reimers Voorzitter
Guillaume Stille Vice-voorzitter
Stephan Sluijters Secretaris
Rogier Kerkhof Penningmeester
Willem Gerbers Commissaris Top Hockey Senioren
John Roskott Commissaris Top Hockey Jeugd a.i.
Saskia van Putte Commissaris Breedte Senioren
Henriëtte Dekker Commissaris Breedte Jeugd
Desirée Leemreis-van Noord Commissaris Mini's
Hockey Manager
Myra van Woerkens Manager Hockey
Jeugd Breedte Commissie
Henriëtte Dekker Commissaris
Marjolein Appel Lijncoördinator JAB-breedte
Pieter Tavenier Lijncoördinator JAB-breedte
Bertil van Delft Lijncoördinator JCD-breedte
Frank Keuchenius Lijncoördinator JCD-breedte
Mechteld van den Brandeler Lijncoördinator MAB-breedte
Nynke Wassink-Smit Lijncoördinator MAB-breedte
Jacco Janssen Lijncoördinator MC-breedte
Bertil van Delft Lijncoördinator MC-breedte
Wies Witjes Lijncoördinator MD-breedte
Sylvia Kirschenmann Technisch Directeur Jeugd (breedte)
Jeugd Tophockey Commissie
John Roskott Commissaris
Eelko van Roon Technisch Directeur
Myra van Woerkens Secretaris
Michiel Spanjaart Lijncoördinator JAB-top
Michiel Spanjaart Lijncoördinator JC-top
Vincent Hafkamp Lijncoördinator JD-top
Arthur Linssen Lijncoördinator MAB-top
Arthur Linssen Lijncoördinator MC-top
Vincent Hafkamp Lijncoördinator MD-top
Els van Eijck-Berentzen Lijncoördinator Mini's-top
Mariëlle van Wiechen-van Doorne Coördinator Keepers-top
Mariëlle van Wiechen-van Doorne Coördinator Zaal-top
Materiaal Commissie
Menno Maingay Keepers Materiaal
Willem Gerbers Keepers Materiaal
Marnix Rijper Keepers Materiaal
Karien Soeteman Keepers Materiaal
Rachel West Keepers Materiaal
Mini Commissie
Desirée Leemreis-van Noord Commissaris
Erik van Swaaij Lijncoördinator 2e jaars E
Wies Witjes Lijncoördinator 2e jaars E
Lotte Kicken Lijncoördinator 1e jaars E
Naomie Kroon Lijncoördinator 1e jaars E
Desirée Leemreis-van Noord Lijncoördinator 2e jaars F
Alexander Renner Lijncoördinator 2e jaars F
Soraya Goldewijk Lijncoördinator 2e jaars F
Caroline Jongerius Lijncoördinator 1e jaars F
Monique Gorisse Lijncoördinator 1e jaars F
Carine Rhodius-Wagener Lijncoördinator 2e jaars Fun
Virginie Meuleman-van Waning Lijncoördinator 2e jaars Fun
Carine Rhodius-Wagener Lijncoördinator 1e jaars Fun
Virginie Meuleman-van Waning Lijncoördinator 1e jaars Fun
Margriet Kapiteijn Lijncoördinator 1e jaars Fun
Desirée Leemreis-van Noord Trimhockey Mini
Anne-Kathy Gerbers-Exalto Technisch Directeur Mini's
Fleur van Dam-Hertzberger Evenementen
Vanessa Claassen-van der Velden Evenementen
Tessa van Zwienen-Flu Evenementen
Maarten Kuster Penningmeester
Scheidsrechters Commissie
Otto de Witt Wijnen Voorzitter, coördinator CS-examens
Menno Vogel Coördinator TC-poule en CS+
Ron Spek Coördinator Scheidsrechters Breedte junioren
Berend Sluijters Coördinator Jeugdpoule
Daniël Veerman Commissielid
Senioren Breedte Commissie
Saskia van Putte Commissaris
Anouk van Rooyen Commissielid
Arjan van Koten Trimhockey
Senioren Tophockey Commissie
Willem Gerbers Commissaris
Sponsor Commissie
Patrick Luijkx Voorzitter
Patrick Bastiaan Commissielid
Martijn Tolenaar Commissielid
Job Goedegebuur Commissielid
Kasper Klop Commissielid
Staf
Joke Berkelbach van der Sprenkel Ledenadministratie [email protected]
Arjan van Koten Boekhouding
Nancy Salomons Coördinator Rotterdampas
Myra van Woerkens Coördinator Commissaris v/d Dag
Oscar van Bergen Walravan Kascommissie
Renske van Kinderen Kascommissie
Wijnand Tutuarima Kascommissie
Aleks Fiege Horeca Commissie
Jacqueline Smeets Vertrouwenspersoon
Desirée Leemreis-van Noord Corona-coördinator
Pieter Halenbeek Beleidscommissie Beleids Commissie
Meike Geertsma Beleidscommissie Beleids Commissie
Willem Gerbers Beleidscommissie Beleids Commissie
Marco van Wijk Beleidscommissie Beleids Commissie
Willem Gerbers Vrienden Van Victoria Commissie Vrienden Van Victoria
Gregory Haas Vrienden Van Victoria Commissie Vrienden Van Victoria
Sabine Sluijters-Hogewind Voorzitter Communicatie Commissie
Bobbi Schippers Social Media Communicatie Commissie
Laurens Sprenger Social Media Communicatie Commissie
Eibert Engelsman Webmaster Communicatie Commissie
Maciel Toorenvliet-Stoker Commissielid Communicatie Commissie
Maurits Eykman Commissielid Communicatie Commissie
Eric van Niekerk Tuchtcommissie Tucht Commissie
Ellen Nieuwenhuis Tuchtcommissie Tucht Commissie
Ilva van den Noordt Tuchtcommissie Tucht Commissie
Rob Manuputty Tuchtcommissie Tucht Commissie
Robbert van Haneghem Tuchtcommissie Tucht Commissie
Trainingscommissie
Sylvia Kirschenmann Technisch Directeur Jeugd (breedte)
Anne-Kathy Gerbers-Exalto Technisch Directeur Mini's
Saskia van Putte Trainingscoördinator Senioren
Walram van Limburg Stirum Trainingscoördinator
Veerle Lubbers Commissielid namens D1
Frederique van Oss Commissielid namens H1
Bas Seelen Commissielid
Anouk Meeter Techniek op Zondag
Victoria Keepersschool (VKS)
Lauren Logush Coördinator Keepersschool
Simone Smit Coördinator Keepersschool
Mariëlle van Wiechen-van Doorne Coördinator Keepersschool
Wedstrijdsecretariaat Veld
Myra van Woerkens Beheer digitaal wedstrijdformulier
Bas Seelen Beheer digitaal wedstrijdformulier
Lot Ledeboer-van Heek Senioren
Bas Seelen Jeugd en Mini's
Myra van Woerkens Jeugd en Mini's
Wedstrijdsecretariaat Zaal
Bas Seelen Beheer digitaal wedstrijdformulier
Myra van Woerkens Beheer digitaal wedstrijdformulier
Bas Seelen Senioren
Myra van Woerkens Senioren
Bas Seelen Jeugd en Mini's
Myra van Woerkens Jeugd en Mini's
Zaalhockey Commissie
Caroline van Dijck-Boetzelaer Communicatie KNHB en intern
Anne-Kathy Gerbers-Exalto Zaal op Zondag
Menno Vogel Commissielid
Michiel Oranje Commissielid
Jacqueline de Maar Commissielid
Rachel West Commissielid